Bilgisayar ve Telefonlara Görme Yeteneği Getiriliyor!

   Bir yenilik hareketi olarak geliştirilen Blipparsphere teknolojisi günlük yaşantımıza girmeye hazırlanıyor. Görsel bilgi teknolojisiyle birlikte birçok şey gerçekleşebilir.

   Bilgisayar ve Telefonlara Görme Yeteneği Getiriliyor!

   Geçtiğimiz günlerde geliştirilmesi tamamlanan yepyeni bir teknolojiye hazır olun. Günlük yaşantımızda birçok işimizde yardımcı olabilecek teknoloji, görsel bilgi teknolojisi olarak adlandırılıyor. Akıllı telefon teknolojisinde son sıralarda olsak bile akıllı telefon kullanımı olarak birinci sırada oluşumuz, uygulamalar konusunda da ne kadar meraklı olduğumuzun göstergesi olarak kabul edilebilir.

   İlerisi için çok şey ifade ediyor

   Blippar uygulamasının Türkiye sorumlusu olarak en yüksek düzeydeki isim olan Zehra Öney, uygulama hakkında açıklamalarda bulundu. Blipparsphere uygulamasının şimdilik sadece çekilen fotoğraf yardımıyla, fotoğrafta bulunan objelerin arama motoruna taşınıp, objelerle ilgili her türlü marka, reklam, yayın veya makale gibi doğrudan ilişkili tüm sonuçların yalın bir şekilde görüntülenmesine imkân verdiğini belirtti. Yanı sıra halen gelişmekte olan uygulamanın gelecek günlerde bilgisayar ve robot teknolojileri için önemli bir adım olduğunu ifade eden Öney, uygulamanın aynı zamanda eğlenceli olan yönü sebebiyle yoğun talep görmesini umduklarını vurguladı.
   Hali hazırda yayımı tamamlanmış Blipparsphere uygulamasını denemek ve eğlenceli anlar yaşamak içinse, Android ve iOS marketlerde uygulamayı indirmeniz yeterli.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.