Asus Zenfone 3 Serisinin Fiyatları Artık Belirlendi

   Asus’un kalite ve performansı bir arada sunduğu Zenfone modellerinin en yenisi Zenfone 3 artık sizlerle beraber olmaya çok yakın. İşte telefonun piyasaya çıkacağı tarih ve ürün için istenilen fiyatlar.

   Asus Zenfone 3 Serisinin Fiyatları Artık Belirlendi

   Türkiye’de büyük beğeni toplayan cihazları tasarlayan Asus, merakla beklenen Zenfone 3 için nihayet somut bir adım attı. Mayıs ayı içerisinde Asus’un gelenekselleştiği etkinliklerde tanıtımı yapılan bu cihaz için Avrupa ülkelerinde geçerli olacak fiyat listesi de açıklandı. İşte Asus Zenfone 3 ve fiyatları hakkındaki tüm bilgiler.

   Uzakdoğu ülkelerinin belki de teknoloji alanında yer alan en önemli firması kuşkusuz Asus’tur. Yıllar boyunca üretimini sağladığı bilgisayarlar ile beğeni toplamasının ardından akıllı telefon piyasasına da hızlı bir giriş yapan Asus, Zenfone modelleri ile milyonlarca kişiye ulaştı. Üretmiş olduğu cihazlar piyasada yorumlanırken her zaman için performans fiyat ürünü olarak tanımlandı. Çünkü cihazın teknik özellikleri, diğer birçok ünlü model ile kıyaslandığında neredeyse aynı. Hatta bazı cihazlara göre Zenfone modellerinin daha iyi olduğunu görüyoruz. Buna karşılık fiyat karşılaştırmalarında ise, Asus ciddi anlamda ekonomik modeller tasarlamaktadır.

   Asus’un son gözdesi olan Zenfone 3 için de bekleyiş sürerken, cihazın çok yakında Türkiye’ye ulaşacağı haberleri geldi. Asus Zenfone 3 ve Asus Zenfone 3 Ultra olarak iki ayrı modelde piyasaya girecek olan bu telefonun Avrupa fiyatları, birçok kişiyi şaşırttı. Genellikle hesaplı sahip olunabilen bu cihazlardan Zenfone 3 için 369 Euro, Zenfone 3 Ultra için ise 649 Euro’luk bir bedel belirlenmiştir.

   Türkiye’ye ne zaman gelecek?

   Cihaz hakkındaki bu fiyatın Avrupa’da geçerli olacak fiyatlar olduğunu biliyoruz. Fakat bu bedelleri Türk Lirası’na çevirmekle ne yazık ki tam bir sonuç elde edemeyeceğiz. Çünkü vergiler burada fiyatta belirleyici yönünü gösterecek. Bundan dolayı hesaplamalarınızı yaptıktan sonra 100 veya 200 lira kadar üst rakamlar belirlemenizde fayda var. Her şeye rağmen merakla beklenen Asus Zenfone 3 serisi, Ekim ayı ortalarında ülkemizde satışa sunulacaktır.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.