Asus Evinizi Kolaylaştıran Robotla Geliyor!

   Tanıtımı sürpriz şekilde yapılan Robot Zenbo, evinizin işlerini yapmakta size büyük yardımlarda bulunuyor. Üstelik sempatik görünümü sayesinde çocuklarında beğenisini toplayacak gibi görünüyor.

   Asus Evinizi Kolaylaştıran Robotla Geliyor!

   2016 yılı tam bir teknoloji paketiyle çıkış yapan Asus, Zenfone 3‘ün ardından yine gözleri üzerine topluyor. Teknolojinin hayatımıza her geçen gün bir adım daha yerleştiği ve adımların sıklaşmaya başladığı bu yıllarda, Asus adını duyurmak istiyor. Kalitesiyle bilinen Asus firması, bilgisayar sektöründe olan itibarını akıllı telefon piyasasına da yansıttığı Zenfone modelleriyle birlikte, bu kez akıllı robotuyla geliyor.

   Tüm cihazlara erişebiliyor

   Akıllı evlerde kullanılan teknolojiyi bir araya getiren robotumuz Asus Zenbo, evin elektriğini açıp kapatmaktan tutunda set üstü ocağı yakabilecek kadar maharetli. Zenbo diye seslenmeniz halinde yanınızda beliren asistan Zenboyu, üzerinde bulunan dokunmatik ekran sayesinde güvenlik kameralarınızı izlemek için de kullanabiliyorsunuz.

   Ninni okuyor

   Küçük bebeklerin başında beklediğiniz gecelere bile son verecek olan Zenbo, siz yokken sizin belirlediğiniz ninnileri bebeğinize okuyup, bebeğiniz gözlerini uzun süre kapalı tuttuğu anda ninniyi sona erdirip ışıkları kapatarak odadan çıkıyor. Daha ne olsun dedirten Zenbo, tüm randevularınızı zamanı yaklaşınca size hatırlamakla birlikte vakti geçirilen ilaç devrine son veriyor. Ayrıca orta yaşlı çocuklarınızla oyunlar oynayabilen ve onlarla dans edebilen Zenbo, evde herhangi biri düştüğünde diğer ev sakinlerine kişiyi kaldırmaları için bildirimlerde bulunuyor.
   Türkiye satış fiyatı 1770 Türk Lirası olarak belirlenen Zenbo, henüz ilk aşamasında olduğu için güncellemeler aldığında daha da akıllı hale gelecek. Kim bilir, maç izleyeceğinizi fark eden Zenbo size patlamış mısır ve kola servisi bile yapabilir!

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.