Asphalt Xtreme Geliyor!

   Asphalt adı ile yayınlanan yarış ve aksiyon oyununun Asphalt Xtreme adıyla yeni bir versiyonu piyasaya sunulacak.

   Asphalt Xtreme Geliyor!

   Mobil oyun sektörünün en dikkat çeken firmalarından birisi olan Gameloft, özellikle yıllardan beri Asphalt oyun serisi ile birlikte büyük ilgi görüyordu. Bu kapsamda yenilikleri ile birlikte sürekli oyuncuların en çok sevdiği oyunlar arasında kalmayı başaran Asphalt, yeni versiyonu ile birlikte yeniden mobil sektöre giriş yapacak. Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda Asphalt Xtreme için çok az bir sürenin kaldığı ve kısa süre içerisinde oyunun piyasada yer alacağı belirtildi.

   Yarış oyunlarında 1 numara!

   Asphalt, farklı versiyonları ile birlikte her zaman zirveleri zorlayan bir oyun olurken, Asphalt Xtreme ile birlikte oyundaki heyecan daha da arttırılacak. Bu bakımdan Asphalt Xtreme ile birlikte özellikle Asphalt oyununu seven kişiler çok daha iyi bir oyunu oynama imkânı elde edecek.

   Ön kayıt başladı

   Asphalt Xtreme için resmi internet sitesi üzerinden ön kayıtlar da alınmaya başlanırken, kişiler oyuna dahil olmak için şimdiden ön kayıt yaptırabilecek.

   Asphalt 8 efsane olmuştu!

   Asphalt Xtreme öncesinde piyasaya sunulan Asphalt 8 versiyonu ile birlikte Gameloft büyük bir ilgi çekerken, bu oyun serisinin ardından gelecek Asphalt Xtreme ile birlikte ilginin daha da artması bekleniyor. Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemlerinde kullanan en çok indirilen yarış oyunları arası da yer alan Asphalt, Asphalt Xtreme ile birlikte bu başarısını devam ettirecek gibi duruyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.