Apple’ın CEO’su Tim Cook’tan Açıklama Geldi!

   Apple CEO’su, gündeme bomba gibi düşecek açıklamalarda bulundu.

   Apple’ın CEO’su Tim Cook’tan Açıklama Geldi!

   Sadece iki gün sonra yani 7 Eylül tarihinde resmi olarak piyasaya girecek olan iPhone 7 hakkında bir açıklama da Apple şirketinin CEO’su olan Tim Cook tarafından geldi. Cihaz değerlendirmeleri hakkında röportaj yapan Tim Cook, cihaz hakkında hiç bilinmeyen bir habere de konu oldu.

   iPhone 7 cihazı ile ilgili haberlerin yoğunlaşması, bir yandan kişileri aydınlatırken, diğer yandan da akılları karıştırıyordu. Sürekli olarak bilgi paylaşımı yapılan cihazla ilgili ilk olarak kulaklık giriş yerinin olmayacağı paylaşılmıştı. Bu iddiaların hemen arkasından da 16 GB’lık serinin artık olmayacağı, eski modellerdeki renk seçeneklerinde bir artış olacağı ya da Çin’de yayınlanan haberlerden sonra ortaya çıkan fiyat analizleri yapılmaya başlanmıştı. Şimdi ise şirket CEO’su Cook, Apple Pencil uyumluluğunu açıkladı.

   Apple Pencil iPhone 7 ile uyumlu olacak

   Basın görevlilerinin sorularını 7 Eylül tarihinden önce cevaplandırmak isteyen CEO Tim Cook, çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Daring Fireball adında bir blog tarafından yapılan bu haberde, röportajın erken saatlerde yapıldığı söylendi. Ayrıca Cook, ‘’Apple Pencil ile iPad ve iPhone cihazlarda yapılabilecek olanlar şeyler inanılmaz’’ dedi.

   Bunun ardından geçmiş dönemlerde piyasaya sürülen bu stylus için Steve Jobs’un ‘’İşe yaramaz’’ dediği sözler hatırlandı. Buna karşılık ise Tim Cook harika bir cevap verdi. ‘’Bir stylus değil, Apple için bir kalem üretimi yaptık. Steve Jobs, Apple kullanıcılarının bu kalem ile yapabildiklerine şahit olabilseydi, o da bu kalemi çok severdi.’’ dedi.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.