Apple iPad Mini Pro Ne Zaman Gelecek?

   Apple iPad mini serisini uzun zamandan beri güncellemeyen Apple, gündeme gelen son bilgilere Apple iPad mini Pro modelini kullanıma sunulacağı açıklandı.

   Apple iPad Mini Pro Ne Zaman Gelecek?

   Apple pek çok farklı cihaz için son dönemlerde güncelleme yapmayı tercih etmezken özellikle bilgisayar ve iPad modelleri için önümüzdeki günlerde yeni bir tanıtımın yapılarak cihazların güncellenmesi bekleniyor. Bu konuda uzun zamandan beri yeni MacBook serisinin kullanıma sunulacağı açıklansa da gelen son bilgilerde iPad serisine de yeni bir güncellemenin yapılabileceği belirtildi. Öyle ki Apple tarafından iPad mini adıyla piyasaya sunulan cihazlar kullanıma sunulduktan sonra güncellenmemiş ve 2015 yılından sonra hiçbir şekilde yenilik getirilmemişti. Bu bakımdan özellikle yeni versiyonu seven, bekleyen kullanıcılar Apple’ın bir güncelleme yapmasını bekliyor.

   iPad Mini Pro gelebilir

   Konuyla ilgili gelen bilgilerde önemli bir müjde verildi. iPad mini serisini kullanmak isteyen kişiler için yeni bir güncellemenin yapılacağı belirtilirken yeni güncelleme ile birlikte iPad Mini Pro adı verilen yeni bir modelin piyasaya sunulacağı açıklandı. Bilgisayarda yer alacak özellikler üstelik paylaşılmış durumda.

   Özellikleri neler olacak?

   iPad mini Pro modelleri 7.9 inç boyutundaki bir ekranla sunulması bekleniyor. Aynı zamanda 12 megapiksel bir kamerayla donatılacak olan iPad mini Pro mikrofon kurulumu dahil olmak üzere kullanıcıların pek çok farklı ihtiyacını karşılayabilecek durumda.

   Konu ile ilgili elde edilen bilgiler şu an için sınırlı olsa da önümüzdeki günlerde farklı detayların paylaşılması mümkün. Aynı zamanda uzun zamandan beri gündemde yer alan kulaklık girişi ile ilgili bilgiler de göz önünde bulundurulduğunda iPad mini Pro modelinde kulaklık girişine da yer verilmesi beklenmiyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.