Apple Bilgisayar Performans Artışı

   Apple bilgisayarın performansı düşük kalmaya başladıysa, birkaç yazılımsal ve donanımsal güncelleme ile performansı arttırmak mümkün.

   Apple Bilgisayar Performans Artışı

   Apple bilgisayar ürünlerinin tercih nedeni Performanslı ve şık olmalarıdır. İnce ve taşıma kolaylığı sağlayan tasarımlar aynı zamanda işlerimiz için yeteri kadar güçlü. Peki ya üç beş yıl geçtikten sonra gelişen bilgisayar yazılımlarının sistem gereksinimleri ne olacak? Artık bilgisayarlarınızdan daha çok performans beklenecek ve kullanıcısına yavaşlamış gibi gelecek. Böyle durumlarda ne yapmalıyız?

   iMac, Macbook Performans Güncelleme

   Dizüstü ya da masaüstü bilgisayarınız fark etmeksizin donanımları ve yazılımları güncellenebilmektedir. Belirli bir zaman sonra donanımların performansı size yetersiz geliyorsa ve işlerinizi yürütemez hale geliyorsanız sizin de bilgisayarınızı güncelleme vaktiniz gelmiştir. iMac Servis kalitesi ile bilgisayarınızı yazılımsal ve donanımsal olarak güncel tutun.

   İlk satın alınacağı zaman en üst özellikleri seçtiğimizde aşırı yüksek fiyat çıkarken, satın aldıktan sonraki ilerleyen zamanlarda sadece geliştirmek istediğiniz donanımı almak daha ekonomi olabiliyor. Örnek vermek gerekirse, apple resmi sitesinden bilgisayarı sepete eklerken Ram boyutunu 16 yerine 32 gb yaptığınızdaki fiyat farkı, dışarıdan 32 gb yapmanızdan bazı durumlarda daha maliyetli olabiliyor.

   Mac Disk ve Ram Değişimi

   Apple bilgisayarlarda diğer marka bilgisayarlara göre donanımların değişimi basit bir şekilde gerçekleşmemektedir. Disk değişimlerinde normal disklerin yerine ssd disk takılan bilgisayarlar normal olarak hızlanmakta ve iyi bir performans vermektedir. Mac bilgisayarlarda disk değiştiğinde farklı reaksiyonlar meydana gelebilir. En son disk değiştiğimiz apple bilgisayar aşırı ısınıyormuş gibi fanı maksimum seviyede çalışıyordu. Tabi ki çözümleri Apple Servis merkezimiz tarafından yerine getirilmektedir.

   Değişen donanıma göre farklılık gösteren bu reaksiyonların sebebi, apple donanımlarının birbiri ile haberleşen entegrelerin olmasıdır. Üretimi esnasında monte edilen donanımın birebir aynısını dahi monte etseniz tanımlı olmadığından farklı sonuçlar ortaya çıkacaktır. Profesyonel servisler tarafından yapılan işlemlerde tüm farklı sonuçlar olması gerektiği hale dönüştürülebilir.

   Bu sebepten dolayı bilgisayarlarınızı bir servise bırakacaksanız Macbook Servis tarafından sunulan garantili işlemleri tercih etmelisiniz. Böylelikle herhangi bir teknik sorunda anında ücretsiz müdahale edilecektir. Bilgisayarlarının uzun ömürlü ve performanslı olmasını isteyenlerin adresi olmaktan gurur duyuyoruz. Bizlere ücretsiz kargolar ile cihaz gönderebilirsiniz. İletişim bilgilerini sitemizden bulabilir, uzman ekiplerimiz ile görüşerek bilgisayar sorunlarınız ve çözümleri hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.