Android Wear İçin Pokemon Go Geliyor mu?

   Pokemon Go için Apple tarafından önemli bir hamlenin yapılması, Android kullanıcıları için de beklenti yarattı.

   Android Wear İçin Pokemon Go Geliyor mu?

   Apple tarafından 7 Eylül tarihinde yalpan tanıtım ile birlikte Apple Watch modellerinde Pokemon Go oynanabileceği açıklanırken, bu açıklamalar ile birlikte watchOS’ta resmen oynanabilir duruma gelen Pokemon Go’nun Android Wear için gelip gelmeyeceği merak edilmeye başlandı.

   Bugüne kadar Pokemon Go’nun Android Wear için kesin olarak geleceği yönünde bir açıklama yapılmazken, yapılan tahminler oldukça olumlu.

   Android Wear’a gelebilir!

   Pokemon Go’nun Android Wear’a gelmesi ile birlikte bu işletim sistemini kullanan tüm akıllı saatlerde Pokemon Go oynanabilecek duruma gelecek. Bu bakımdan Apple Watch kullanıcılarında olduğu gibi Android kullanıcılarına da ulaşan Pokemon Go, kullanım istatistiklerini de böylece arttırabilecek.

   Apple Watch’a 2016’da gelecek!

   Tanıtım yapılmasına karşın şu anda Pokemon Go, Apple Watch modellerinde oynanabilir durumda değil. Fakat 2016 öncesinde oyunun Apple Watch ile birlikte oynanabilmesi de mümkün olacak.   Android Wear desteği alacak Pokemon Go’da aynı zamanda farklı değişikliklerin de yapılması mümkün. Böylece daha gelişmiş bir oyun ile birlikte kullanıcıların daha fazla tatmin olması ve pratik bir Pokemon Go oyununa sahip olması mümkün.

   4 Ekim’de yapılabilir!

   Pokemon Go için yapılan tahminler ise 4 Ekim tarihinde tanıtımın yapılacağı yönünde. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde sürpriz bir tanıtım etkinliği düzenlenebilir. Aynı zamanda piyasadaki baskılar da bu konuda işleri kolaylaştırıyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.