Android Wear 2.0 Duyuruldu!

   Google I/O 2016 etkinliğinde Android Wear 2.0 duyuruldu. Ürün küçük klavye ve bağımsız uygulama desteği ile gelecek. İşte detaylar!

   Android Wear 2.0 Duyuruldu!

   Akıllı saatler son zamanların öne çıkan teknolojik cihazları haline geldi ve birçok marka da bu akımı takip ederek ortaya yepyeni modeller çıkardı. Küçük ancak son derece etkili ve görsel olan bu cihazlar kullanıcıların odak noktası haline gelmeyi de kısa bir süre içerisinde başardı.

   Günden güne artış gösteren ve özellikler açısından da gelişme sağlayan akıllı saatler arasında Android Wear modelleri de dikkat çekmeyi başardı. Şimdi de Google I/O 2016 etkinliği kapsamında Android Wear 2.0 duyuruldu. 2014 yılının Eylül ayından bu yana da Android Wear platformunun en büyük yenilenmesi Android Wear 2.0 oldu.

   Android Wear 2.0 özellikleri

   Bu model ile beraber artık daha iyi otomatik yanıtlama, yazı tabanlı mesajlaşma, küçük klavye desteği ve el yazısı tanıma özellikleri de geldi ve böylece kullanım çok daha kolay bir hal aldı. Son olarak da yazılımın bundan sonra otomatik egzersiz tanımlamaya sahip olduğunu ve ayrıca üçüncü parti uygulamalar sayesinde Google Fit ile eşleşebildiğini de söyleyelim.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.