Android 7.1 Versiyonunda Neler Var?

   Android 7.1 ile Google Pixel cihazları piyasaya sunulurken telefonların özellikleri kadar Android’in yeni sürümü de konuşuldu.

   Android 7.1 Versiyonunda Neler Var?

   Google yeni telefonları için bugüne kadar piyasaya sunmadığı Android 7.1 güncellemesini geliştirirken güncelleme ilk olarak yeni telefon modellerinde kullanıldı. Android 7.1 kullanmak isteyen kullanıcılar için şu anda piyasada tek seçenek Google Pixel versiyonları olurken bu versiyonlar ile birlikte kullanıcılar en iyi işletim sistemini kullanma şansı elde edecek.

   Özel versiyon geliştirildi

   Telefonlar için yeni bir versiyon geliştirmeyi uygun gören Google, böylece Android 7.0 sürümünü güncellemeyle yükseltmiş durumda. Bu güncellemenin diğer telefonlara ne zaman sunulacağı ise bilinmiyor.

   4 Ekim tarihinde yapılan tanıtım ile birlikte Android 7.1 için de farklı açıklamalar yapılırken versiyonların diğer telefonlarda nasıl yer alacağı, hangi özelliklerin kullanıma açılacağı ya da hangi özelliklerin sadece Google Pixel için özel olacağı bilinmiyor. Buna rağmen piyasaya sunulan özellikler pek çok kullanıcının da ilgisini çekmeyi başarmış durumda.

   Android 7.1 geldi

   Yeni telefonda ilk olarak gece kullanımlarında yaşanabilecek sorunlara yönelik yenilikler yapılmış durumda. Gece kullanımları için özel olarak düzenlemeler içeren telefon modeli böylece gece ışığı gibi küçük detaylar ile kullanımı daha pratik hale getirmiş durumda. Aynı zamanda telefonun ekranında da iyileştirmeler içeren işletim sistemi güncellemesinde dokunma ekran performansı çok daha başarılı halde. Üstelik parmak izi aşağı kaydırma hareketi olarak tanımlanan yeni hareketlerde sisteme eklenmiş durumda.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.