Android 7.0 Nougat GM 5 Plus İçin Geldi!

   Android 7.0 Nougat daha fazla telefona gelmeye başlarken, güncelleme alan son model GM 5 Plus oldu. İşte GM 5 Plus ile ilgili detaylar.

   Android 7.0 Nougat GM 5 Plus İçin Geldi!

   GM 5 Plus modeli için yapılan son açıklamalarda telefon kullanıcılarına çok önemli bir müjde verildi. Yapılan açıklamalarda GM 5 Plus için yeni bir güncellemenin yayınlanacağı belirtilirken, bu güncelleme ile birlikte artık GM 5 Plus’ta Android Nougat dönemi başlayacak.

   GM 5 Plus daha iyi bir kullanım sunacak!

   Son dönemlerde mobil sektörün en dikkat çeken modellerinden birisi GM 5 Plus olurken, bu telefon yüksek satış rakamlarına ulaşarak, üreticinin de yüzünü güldürmeyi başardı. Üstelik bu durum artık çok daha cazip bir halde. Zira artık GM 5 Plus modelleri Android 7.0 alarak, daha fazla özellik sunacak.

   GM 5 Plus Android 7.0 Nougat’la neler gelecek?

   GM 5 Plus güncelleme sonrasında pek çok yeni özelliğe de sahip olacak. Zira Google tarafından yapılan son geliştirmeler ile birlikte Android Nougat ile birlikte kullanıcıların çok daha iyi bir telefon kullanıma sahip olması mümkün hale getirildi. Bu bakımdan GM 5 Plus modeline gelecek güncelleme sonrasında tek bir ekranda aynı anda iki uygulamanın kullanılması, acil durum bilgileri, hızlı cevap ve bildirim uyarı ayarları gibi pek çok yenilik gelecek. Böylece kişiler GM 5 Plus güncellemesi sonrasında yapacağı pek çok işlemi kısa yoldan yapabilecek. Ayrıca 188 dil desteği de bulunuyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.