Alcatel iPad Özelliklerini Ucuz Fiyatla Sunacak

   iPad Mini almayı planlıyorsanız Haziran ayında çıkacak olan Alcatel 1T 10 ile 1T 7 modellerini mutlaka incelemelisiniz!

   Alcatel iPad Özelliklerini Ucuz Fiyatla Sunacak

   Eğer şu sıralar yeni bir tablet arayışındaysanız, yeni Alcatel modelleri olan Alcatel 1T 10 ile 1T 7’yi sakın gözden kaçırmayın.

   Alcatel iPad en güncel işletim sistemiyle gelecek

   Oldukça büyük olan yeni Alcatel tabletler 10 inç HD ekranla, 4000mAh bataryayla ve son sürüm Android 8.1 Oreo işletim sistemi güncellemesiyle satışa sunulacak. Daha büyük olan tablette aynı zamanda Bluetooth klavye de olacak ve basit görevler için PC gibi kullanılacak. Böylece bir nevi iPad Pro gibi de işlev görecek.

   Buna rağmen ekran çözünürlüğü biraz düşük ve 1280x800p olarak dikkat çekiyor. Fakat Eye Care modu cihazı özellikle gece kullananlar için oldukça iyi iş çıkarıyor. Genel özellikler kulağa biraz zayıf gelebilir fakat tabletin 100 Euro civarında satılacağını da unutmamak gerek. Ayrıca her iki cihaz da çocuk modu sunuyor ve kendi içinde kameraya, uygulamalara sahip.

   Alcatel 1T 10 ile 1T 7 Haziran ayına doğru çıkış yapacak

   Alcatel 1T 7 modeli ise biraz daha küçük fakat diğer cihaza göre benzer özellikler sunuyor. 1280x600p ekranı olan bu tabletin ise 70 euro civarında satılacağı söyleniyor.

   Her iki tablet de Haziran ayından önce Avrupa bölgesinde satışa sunulacak ve aynı zamanda Türkiye’de çıkış yapacak. Bakalım Alcatel’in yeni tabletleri iPad Pro’ya ucuz bir alternatif olabilecek mi?

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.