Akıllı telefonlarda rekorlar kıran Pokemon artık bilgisayarda!

   Son zamanların fenomen oyunu olan ve insanları peşinden sürükleyen Pokemon bilgisayarlar için çıktı.

   Akıllı telefonlarda rekorlar kıran Pokemon artık bilgisayarda!

   Birbirinden farklı tam 192 Pokemon ve yeni özellikleri kullanıcılarla buluşturmayı bekliyor.

   Pokemon oyun serisi geliştiricisi bildiğimiz gibi Nintento. Nintento, Pokemon Company tarafından el konsolları için oyunlar çıkardan bir dünya markası halinde. Bu oyunlar her zaman bir emülatör desteğine ihtiyaç duyarken ilk defa emülatör ihtiyacı duymadan bilgisayar kullanıcıları ile buluştu.

   Pokemonun yeni oyunu indirmek isteyenler Pokemon Uranium Version resmî sitesinden indirebilirsiniz. Pokemonun yeni oyunu derken aslında oyun Nintendo desteğiyle değil sadece Pokemon hayranı olan gönüllü kişiler tarafından yapıldı. Oyunu çekici kılan diğer bir özellikte bu olsa gerek. Gönüllü kişilerden yapılması ve oldukça zengin bir içeriğe sahip olması yeteri kadar tatmin edici.

   Oyun 1.0 versiyonu olmasına rağmen otuz saatten daha uzun bir oynanış süresi, 192 tür Pokemonu içinde barındırması ve bu pokemonların evrimleştirilebilmesi, hikâye modu, çoklu oyuncu özelliği, Pokemon transferi, 8 Gym, Tandor Şampiyonası, Nükleer Güç Kullanan bir düşman topluluğuna karşı savaş hikayesi, savaş sistemi, birçok kayıt dosyası tutma gibi özelliklere sahip olması kullanıcılar için cezbedici hale geliyor.

   Nintendo sistemi alıp sadece Pokemon oyunu oynamak istiyorsanız tekrar düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Bilgisayarınızda Windows işletim sistemi kurulu ise Pokemon Uranium v1.0 denemenizi öneriyoruz.

   Henüz Linux ve Mac işletim sistemleri için bir haber yok. Yakın zamanda çıkacağını düşünüyoruz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.