Acer’dan Chromebook 15 Geldi!

   Acer tarafından geliştirilen yeni Chromebook özellikle fiyatı tüm dikkatleri üzerinde topladı.

   Acer’dan Chromebook 15 Geldi!

   Son dönemlerde chromebook modelleri daha çok ilgi çekerken pek çok farklı üretici bu yeni modelleri üretimler gerçekleştiriyor. Yeni modeller ile ilgili yeni bir tanıtım Acer tarafından yapılırken tanıtımda Chromebook özellikleri ve fiyatı ile oldukça dikkat çekti.

   Chromebook 15 fiyatı ne?

   Chromebook 15 adı verilen yeni modeli için 199 dolarlık bir etiket fiyatı belirleyen Acer, bu bakımdan Chromebook piyasası için de oldukça cazip bir seçenek yaratmış durumda. Bütçe dostu olan bilgisayarda aynı zamanda oldukça önemli özellikler bulunuyor.

   Chromebook 15 özellikleri neler?

   Chromebook 15 modelinde 15.6 inçlik oldukça geniş bir ekran tercih eden Acer, aynı zamanda HD desteği de sunulmuş durumda. Bu açıdan telefonun ilk olarak ekranı dahi bu etiket fiyatına rağmen oldukça üst düzeyde.

   Bilgisayarda yer alan diğer teknik detaylarda ise 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanı göze çarpıyor. 720p çözünürlüğündeki webcam ile görüntü konusunda ihtiyaçların karşılanmasını sağlayan bilgisayar modeli 3950mAh bataryası ile 12 saate kadar sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde kullanım sağlıyor.

   Sunulan bu imkanlar Acer’in Chromebook sektöründe zirveye oynamasını dahi sağlayabilecek durumda. Zira diğer modellere bakıldığında yüksek etiket fiyatları nedeniyle alım gücü zorlaştırılırken, Acer hem iyi hem de uygun etiket fiyatı sayesinde çok iyi bir seçenek yaratılmış durumda.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.