80 Dolarlık Windows 10 Bilgisayarı: LattePanda

   Windows 10’un masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için tasarlanan tam sürümünü gayet rahat bir şekilde çalıştıran kredi kartı boyutundaki mini bilgisayar LattePanda ile tanışın.

   80 Dolarlık Windows 10 Bilgisayarı: LattePanda
   Windows 10‘un masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için tasarlanan tam sürümünü gayet rahat bir şekilde çalıştıran kredi kartı boyutundaki mini bilgisayar LattePanda ile tanışın. Bildiğiniz gibi Raspberry Pi adını mini bilgisayarlar arasında duyurmayı başarmış bir marka. Fakat her ne kadar popüler olsa da gücü Windows 10’u zor kaldırıyor. Donanımı Raspberry Pi’den çok daha güçlü olan ve Windows 10’un tam sürümünü rahat bir şekilde çalıştıran LattePanda ile istediğiniz yer yerde bilgisayarınızı yanınızda taşıyabileceksiniz.

   LattePanda özellikleri;

   LattePanda, 1,8GHz dört çekirdekli Intel Cherry Trail işlemciye sahip. Bu işlemci 500 Mhz entegre GPU ile birlikte geliyor. 2GB veya 4GB DDR3L RAM, 32GB veya 64GB eMMC depolama sunan LattePanda, HDMI, bir USB 3.0 portu, bir USB 2.0 portu, bir Ethernet portu, Wi-Fi ve Bluetooth 4.0 desteği sunuyor. Bu cihazın fiyatı ise sadece 80 dolar!

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.