5 Ekim Şans Topu Çekiliş Sonuçları

   5 Ekim tarihinde yapılan Şans Topu çekilişi ile birlikte kişiler sonuçlara göre ikramiye kazanıp kazanmadığını kolay bir şekilde kontrol edebilir.

   5 Ekim Şans Topu Çekiliş Sonuçları

   Türkiye’de en çok oynanan şans oyunlarından birisi Şans Topu olurken her gün çarşamba günleri çekilen şans topu çekilişi ile birlikte şanslı numaralar belirlenmektedir. Binlerce kişinin oynadığı Şans Topu’nda büyük ikramiyenin yüksek olması kişilerin büyük umutlar beslenmesini sağlar.

   Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı

   Şans Topu çekiliş sonuçları çekilişlerin hemen ardından yayınlanmaktadır ve resmi internet sitesi üzerinden de paylaşılmaktadır. Böylece Şans Topu oynayan kişilerin Şans Topu çekiliş sonuçlarına ulaşması oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

   Şans Topu nasıl oynanır?

   Şans topu oynamak isteyen kişilerin farklı iki sayı kümesi arasından seçimler yapması gerekecektir.  İlk sayı kümesi 1 ile 34 arasında ikinci sayı kümesi ise bir ile 14 arasında seçilmelidir. İlk sayı kümesinden 5 adet, ikinci sayı kümesinden ise bir adet seçilecek numaralar ile birlikte oyuna katılım sağlanabilir. Şans Topu’nda en önemli detay artı numaranın bilinmesidir.  Böylece alınacak olan ikramiye çok daha yüksek olacaktır. Oyundan ikramiye kazanılabilmesi adına en az iki kümeden bir numaranın bilinmesi gerekecektir ve aynı zamanda ikramiye alınabilecek 8 farklı kombinasyon bulunmaktadır. Bu kombinasyonlar ise , (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1) ve (1+1) şeklindedir.

   Şans topu oynamak isteyen kişiler Çarşamba günü saat 21.00 e kadar oyun oynama imkanına sahiptir Bu saat itibariyle çekiliş dönemine geçilmekte ve çekiliş sırasında oyun oynanmasına izin verilmemektedir.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.