3 Ekim Pazartesi On Numara Çekiliş Sonuçları

   2002 tarihi itibariyle Türkiye’de oynanmaya başlanan On Numara 3 Ekim 2016 tarihinde çekilen sonuçları ile birlikte yine binlerce kişi ikramiye kazandı.

   3 Ekim Pazartesi On Numara Çekiliş Sonuçları

   Türkiye’de büyük ilgi gösterilen şans oyunları arasında en çok oynanan oyunlardan bir tanesi de on numara. On numara 2002 yılı itibariyle Türkiye’de oynanmaya başlanırken her hafta yapılan çekiliş ile birlikte talihli numaralar belirleniyor.

   On Numara nasıl oynanıyor?

   On Numara’da ikramiye kazanmak isteyen kişilerin 22 numara tahmini yapması gerekirken bu 22 numaradan en az 6 numaranın doğru bir şekilde tahmin edilmesi gerekiyor. Yapılan çekilişlerde 10 numara çekilirken bu numaradan altı tanesinin bilinmesi halinde kişiler ikramiyeye hak kazanıyor. Her hafta Pazartesi günü yapılan çekiliş ile on numara için ikramiye dağıtımı gerçekleştirilirken 3 Ekim 2016 tarihinde yapılan çekiliş ile birlikte yine binlerce kişi on numaradan ikramiye kazanma imkanı elde etti. 1 ile 80 arasındaki numaralardan arasından çekilen çekiliş ile kişilerin kazanıp kazanmadığını da belirlendi.

   On Numara çekilişi ikramiye kazandım mı?

   Her hafta oyunu seven kişiler on numara için 22 tahminde bulunurken en az 6 ve 7 bilen Kişilerin ikramiyeleri bayiler tarafından ödeniyor. 8 ve 9 bilen kişilerin ikramiyeler ise Milli Piyango şubeleri tarafından ya da bayilerin ekonomik açıdan bunu desteklemesi halinde yine bayiler üzerinden alınabiliyor. On numaranın tamamını bilen kişilerin ödemeleri ise Genel Müdürlükler üzerinden ödeniyor.

   Bu bakımdan çekilen çekiliş sonuçlarına göre ne kadar doğru bilindiyse başvuracağınız kurumları da belirtildiği gibi seçebilir ve giderek ikramiyenizi alabilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.