12 Takımla FIFA 17 Demosu Geldi!

   FIFA 2017 uzun zamandan beri gündemde çeşitli bilgiler yer alırken, artık FIFA 2017 demosu ile nihayet oynanabilir duruma geldi.

   12 Takımla FIFA 17 Demosu Geldi!

   Oyun sektörünün futbol denildiğinde akla ilk gelen oyun serilerinden birisi olan FIFA, 2017 yılında da yine oyun severler ile buluşacak. Yeni oyun ile ilgili pek çok bilgi paylaşılırken, en çok dikkat çeken özelliklerden birisi yenilenen oyun motoru oldu. Bugüne kadar kullanılan oyun motoru FIFA 2017’de kullanılmazken, yenilenen oyun motoru ile birlikte artık çok daha akıcı ve başarılı bir oyun performansı elde etmek mümkün olacak.

   Demo versiyon sunuldu

   Oyunun çıkış tarihinden iki hafta önce demo versiyonu kullanıcılara sunulurken, bu demo versiyonunda belirlenen takımlar ile maç yapabilmek mümkün durumda. Bu bakımdan oyunu uzun bir sezon oynayabilmek mümkün olmasa da kullanıcılar yenilenen FIFA 2017 serisinde neler olduğunu görmek ve oyunu denemek adına önemli bir avantaja sahip.

   FIFA 2017 demo hangi platformlarda oynanabilecek?

   FIFA 2017 demo versiyonu için yapılan açıklamalarda kişilerin PC başta olmak üzere Xbox One, PS4, PS3, Xbox 360 oyun konsollarında da oyunu oynayabileceği belirtildi. Bu bakımdan kişilerin cihaz konusunda çok fazla sorun yaşaması mümkün görünmüyor. Üstelik demo sonrasında oyun resmen piyasaya sunulduktan sonra da aynı şekilde oyunun oynanabilmesi mümkün.

   FIFA 2017 demo versiyonun oynamak isteyen kullanıcıların aynı zamanda 8 GB gibi bir alan sahip olması gerekiyor. Ayrıca yoğunluk oldukça fazla olduğundan dolayı kişilerin indirme hızları da oldukça düşük durumda. Bu nedenle sunucuların yoğunluğuna bağlı olarak indirme süresi normalden daha fazla olabilir.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.