Zeiss Lensli Nokia 8 Sonunda Tanıtıldı

   Daha önce sızdırılan ve tanıtımının yapılacağı bilinen Nokia, yeni ürünü Zeiss Nokia 8’in tanıtımlarını gerçekleştirdi.

   Zeiss Lensli Nokia 8 Sonunda Tanıtıldı

   Teknoloji alanında yaptığı üstün çalışmalarla tanınan ve bir dünya markası olarak bilinen Nokia, son zamanlarda yaptığı yeniliklerle de ilgi odağı olmayı başarmıştır. Daha önce sızdırılan ve tanıtımının yapılacağı bilinen Nokia, yeni ürünü Zeiss Nokia 8’in tanıtımlarını gerçekleştirdi.

   Birçok takipçi ve teknoloji tutkunu tarafından merak edilen bu ürün, teknoloji adına yapılan çalışmaların en başarılıları arasında yer almayı başardı. Daha öncede ürünlerinde alüminyum kasa sistemini kullanan Nokia, bu üründe yine geleneklerinden vazgeçmedi.

   Zeiss lensli Nokia 8 neden tercih edilmeli?

   Telefon üretimi konusunda dünya devi olarak görülen Nokia, bu ürünüyle birçok teknoloji tutkunun takdirini kazanmayı başarmıştır. Ürün donanımlı mühendisler tarafından geliştirilmiş ve Nokia tutkunlarına tanıtılmıştır. Tasarım açısından üstün bir mühendislik çalışmasına sahip olan ürün, 4,6 mm inceliğinde ve 7,3 mm kalınlığındadır. Bu sebeple zarif telefon kullanmak isteyen telefon severlerin tercihleri arasında yer alabilir.

   Aynı zamanda Hollywood teknolojisini kullanan firma, cihazda Nokia 0Z0 ses sistemini geliştirmiştir. Sistemde bununla birlikte 360 ses yakalama özelliği gibi ileri teknoloji özellikleri de yer almaktadır. Ses teknolojilerini telefona taşımayı başaran Nokia, dünyada bu anlamda yapılan ilk çalışmalarında temsilcisi olmaktadır. Bu sebeple hassas mühendislik çalışmalarıyla geliştirilen ürün, Snapdragon TM 835 mobil platformuyla birlikte performans gücünü de maximum seviyeye çıkartmaktadır.

   Hızlı işlemci ve depolama özelliği arayan telefon kullanıcılarının öncelikli tercihi yeni Nokia’dan yana olabilir. Aynı zamanda performans gücüne bağlı olarak benzersiz bir içerik yakalama ve paylaşma fırsatını da kullanıcılarına sunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar anılarını paylaşabilir ve kaydettiği anıları tekrar görebilirler.

   Bunun dışında Android 7.1.1 işletim sistemiyle çalışan ürün içerisinde yer alan farklı uygulamalarla da teknoloji severlerin tercihi olabilir. Android işletim sistemini kullanan ürünün Qualcomm® Quick ChargeTM 3,0’a da uyumlu olması söz konusudur. Buna bağlı olarak kullanıcılar pil güçlerini artırabilmekte ve daha verimli batarya kullanımını gerçekleştirebilmektedirler.

   Yapılan çalışmalarda yenilikçi ve başarılı mühendislik örnekleriyle hizmet veren firma, son teknoloji harikası Zeiss Lensli Nokia 8’i piyasaya sürmeyi amaçlıyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.