Youtube’de Kesinlikle Takip Edilmesi Gereken Kanallar

   Her gün git gide artan YouTube kanallarında bilinen kanalların kullanım oranı de gün geçtikçe artmaya devam ediyor.

   Youtube’de Kesinlikle Takip Edilmesi Gereken Kanallar

   Her gün git gide artan YouTube kanallarında bilinen kanalların kullanım oranı de gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Bizim de kısa süre önce 700.000 barajını geçtiğimiz bu dünyada maalesef kusursuz işler yapmasına rağmen abone sayıları düşük kalan kanallar da var. Aslında amatör imkânları ile son derece üst düzey işler yapan Kamusal Mizah kanalı da bunlardan biri.

   YouTube kanallarında bilinen kanalların kullanım oranı gün geçtikçe artıyor

   Bizler gibi İzmir’de ikamet eden Kamusal Mizah ekibi, bilhassa “Çok Üst Düzey Bir Espri” videosu ile birçoğunuzun gördüğü bir yapım ile kendilerini duyurmayı başardılar. Fakat nedense YouTube abone sayısı ise 17.000 civarında. Bu da gerçekten üzüntü verici.
   Sağlam senaryo ve replik çalışmalarının yapıldığı net bir biçimde belli olan ekip, Bence Komik, Özgür’ün Dedesi ve Kamusal Haber serileri ile de izleyenleri kahkahalara boğabiliyor. İnce espri anlayışını fazlasıyla benimsemiş ekip. YouTube kanalını 10 Temuz 2009 tarihinde açmasına rağmen video sayıları da çok az.
   Seri video çekmek yerine 1-2 aylık süreçte bir video ekleyen Kamusal Mizah, tahminimce hem senaryo, hem çekim çalışmaları ve tabiki ekibin kendi iş yaşamı neticesinde video sayılarını az tutuyor. Ancak belki de bunun takip eden sayısındaki azlığın da etkisi olabileceğini düşünüyorum. Yani gerçekten sağlam bir iş yapmalarına rağmen 17 Bin abone sayısı netlikle az.
   Her videosunda netlikle güleceğinizi garanti edeceğim Kamusal Mizah’ın bir oturuşta 18 videosunu da izlemenizin sonrasında bir anda boşluğa düşebilirsiniz. Aynı zamanda buradaki adresten Vimeo kanalını da takip etmenizi tavsiye ediyorum. Çünkü YouTube’daki bazı telif problemleri sebebiyle bazı videoları da bu platformda yer alacakmış.
   Her ne kadar kadroları videolar arasında değişiyor olsa da Ana kadrosu Özgür Turhan, Orkan Keçikçi, Mahmut Dalyan ve Deniz Bağdaş’tan oluşan ekibin YouTube kanal adı ise 199sokak olarak geçiyor. Bunun sebebi başta bu isimle ortaya çıkmları. Yani artık adları Kamusal Mizah olsa da YouTube eski adları olan 199 Sokak adını değiştirmelerine izin vermemiş.
   Sonuç olarak belki de YouTube’da sizi en fazla güldürebilecek kanal olan Kamusal Mizah’ı netlikle takip etmenizi tavsiye ediyorum. Ekibin sosyal medya hesaplarına ise aşağıdaki o ağın adına tıklayarak erişebilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.