Youtube Video Özelliği Artık Mobilde!

   Müzik dinlemenin en iyi yolu olarak başı çeken YouTube uygulaması son zamanlar da yenilikler getirmeye devam ediyor. Bilgisayarlar da Youtube üzerinden açılan videoların otomatik oynatma özelliği artık mobilde!

   Youtube Video Özelliği Artık Mobilde!

   YouTube ile müzik şenliği

   Hemen hemen herkesin müzik dinlemek ve indirmek için seçtiği Youtube uygulaması, mobil içinde bir güzellik yaptı. Tek tek şarkıları indirip liste yapmak yerine, YouTube’den açılan videoların kendi kendine devam etmesi güzel bir özellikti. İşte bu özellik artık mobiller için de geçerli oldu. Birçok kullanıcı bu özellikten faydalanmaya başladı bile.

   Otomatik oynat keyfine bak

   Masaüstü ve diz üstü bilgisayarlar da açılan YouTube videolarının otomatik oynatma özelliği kimilerinin hoşuna giderken kimilerinin de beğenisini alamamıştı. Ancak ufak bir çubukla bundan kurtulabilmek veya otomatik oynatmayı açmak mümkün. İşte bu özelliği sevenler için müjdeli haber geldi. Artık akıllı telefonunuzdan Youtube üzerinden şarkı açıp, telefonu bir kenara bırakabileceksiniz. Kendi kendisine listeden çalmaya devam edecek. Bu özelliğin gelmediği telefonlar için yapılacak tek şey gelmesini beklemektir. Herhangi bir uygulamaya gerek yoktur.

   YouTube birbirinden güzel yenilikler getirmeye devam ediyor. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte uygulamalar da gelişime uğruyor. Bu da kullanıcılar için oldukça iyi bir haber.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.