Yeni Strateji Oyunu: Imperator – Rome

   Paradox şu sıralar Roma İmparatorluğu temalı yeni bir strateji oyunu üzerinde çalışıyor. Imperator: Rome isimli yeni strateji oyunu ses getirecek gibi duruyor.

   Yeni Strateji Oyunu: Imperator – Rome

   Paradox Development bugün yeni strateji oyunu Imperator: Rome’u duyurdu. Devasa çaplı bir strateji oyunu olacak olan Imperator: Rome, isminden de anlaşılacağı gibi Roma İmparatorluğu döneminin ihtişamlı zamanlarını konu alıyor ve bizi klasik dünyaya götürmeyi vadediyor.

   Imperator – Rome ulus seçimleri oyuncuya ait

   Imperator: Rome’da oyuncular her bir ülkeyi yönetebilecek ve Paradox Interactive bize şimdiye kadar yapılmış en ayrıntılı haritayı sunacak.

   Çok farklı bölgelerin, ulusların olacağı oyunda cumhuriyet ya da monarşi gibi rejimleri seçmek oyunculara bırakılacak.

   yeni strateji oyunu Imperator: Rome’da fraksiyonlar arasındaki denge ve yetenekli generallerinizi kullanma gibi seçenekler oyuncuya bırakılacak.

   Karakter yönetiminin önemli olduğu yapımda her şey canlı bir şekilde ilerleyecek ve zamanla karakterlerin de yetenekleri, özellikleri değişecek.

   Aynı zamanda vatandaşlar, özgür insanlar, kabileler ve köleler gibi farklı nüfus seçenekleri olacak. Her bir popülasyon kendi kültürüne ve dinine sahip olacak. Bu nüfus bölümleri kimi zaman ordunuza asker, kimi zaman da kolonilerinize destekçi olacaklar.

   Savaş taktiklerinin, ordu geleneklerinin, farklı hükumet tiplerinin ve ticaretin önemli olduğu yeni strateji oyunu Imperator Rome duyuru fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler!

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.