Yeni Nokia 9 Ne Zaman Çıkıyor Özellikleri ve Tasarımı Nasıl

   İnternete sızan görüntülerde yeni Nokia 9 telefonu her açıdan kavisli bir tasarıma sahip.

   Yeni Nokia 9 Ne Zaman Çıkıyor Özellikleri ve Tasarımı Nasıl

   Sıradaki Nokia amiral gemisi telefonun Nokia 9 olacağı söylentileri ortada dolaşırken, bu yıl çıkacağı dile getiriliyor fakat şimdiye kadar herhangi bir fotoğraf görmemiştik. Fakat görünüşe göre yeni bir sızıntı gerçekleşti ve beklenen akıllı telefonun render görselleri yayınlandı.

   Bu tip sızıntılarıyla ünlü @OnLeaks tarafından yayınlanan görsellerde telefonun hem ekranının hem de arka tarafının Samsung Galaxy S7 Edge’e benzer şekilde kavisli olduğunu görebiliyoruz. Her ne kadar telefonun arka tarafının hangi malzemeden yapıldığını bilmesek de büyük ihtimalle cam tasarım olacak gibi duruyor. Ayrıca burada bir parmak izi tarayıcının yanı sıra çift lensli arka kamera da mevcut.

   Yeni Nokia 9​, S7 Edge ve S8 arasında duruyor

   Boyutlar 140.9 x 72.9 x 7.5 mm olarak gözükürken, eğer bu gerçekse Nokia 9 150.9 x 72.6 x 7.7 mm ölçülerine sahip Galaxy S7 Edge’den daha kısa olacak. Ayrıca üst taraftaki çerçeveler de daha ufakken, ekranın 5.5 inç olacağı söyleniyor.

   Cihazın S7 Edge ile S8 arası bir tasarıma sahip olacağı düşünülürken, bir diğer ayrıntı ise 3.5mm kulaklık girişi olmaması. Yani Apple’ın başlattığı modaya Nokia da uyacak gibi duruyor.

   Nokia 9 çıkış tarihi?

   Şu anda Nokia 9’un ne zaman çıkacağına dair bilgimiz bulunmuyor fakat Snapdragon 835 işlemci ve 4GB RAM gibi teknik özellikler olacağı söylenirken cihazın bu yıl sonunda gelmesini bekleyebiliriz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.