Yeni LG V30 Güncellemesi Yapay Zekâ Özellikleri Getiriyor

   LG V30 güncellemesinde hem isim değişiyor hem yeni özellikler ekleniyor.

   Yeni LG V30 Güncellemesi Yapay Zekâ Özellikleri Getiriyor

   Bir süre önce çıkış yapan LG V30S ThinQ sebebiyle LG V30 kullanıcıları endişeliydi ve unutulacaklarını düşünüyordu. Fakat telefona gelen yeni yapay zekâ güncellemesi V30 ile V30S ThinQ’nun hâlâ kafa kafaya gittiğini gösteriyor.

   Artık LG V30’un yeni bir ismi var

   Verizon ile V30 kullanan kişiler akıllı telefonlarını hemen şimdi güncelleme fırsatına sahipler ve yayınlanan haberlere göre yeni güncellemeyle cihaza hem yapay zekâ eklentileri geliyor hem de cihazın ismi LG V30 ThinQ olarak değiştiriliyor!

   Aslına bakarsanız Güney Koreli teknoloji devi LG, daha önce ThinQ yapay zekâ güncellemesinin LG V30’ a da geleceğini duyurmuştu. Görünüşe göre firma sözünü de tutuyor. Güncellemeyle birlikte böylece bir başka telefon daha LG’nin ThinQ serisine katılmış oldu. Daha önce bunların arasında LG V30S ThinQ ile yakında çıkacak olan LG G7 ThinQ bulunuyordu.

   Qlens ile artık LG V30 ThinQ’ ya tarama seçeneği ekleniyor ve QR kodlarının taranması kolaylaşıyor. Aynı zamanda AI Cam ile kamera üzerinde de değişiklikler yapılıyor ve en iyi fotoğrafların çekilmesine imkân tanıyor.

   Kısacası, görünüşe göre zaman içinde LG yeni ThinQ serisini daha da genişletecek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.