Yeni iPhone Modelleri Hakkında İddialar

   Konuyla ilgili ortaya atılan iddialar, yeni iPhone modelleri üzerinde göreceğimiz önemli bir yeniliği gözler önüne serdi.

   Yeni iPhone Modelleri Hakkında İddialar

   Apple’ın en önemli ürün ailesi içerisinde yer alan iPhone, her yıl farklı versiyonları ile gündeme geliyor.

   Düzenli bir şekilde yeni modellere imza atan Apple, tahmin edebileceğiniz gibi 2019 modelleri üzerinde çalışıyor.

   Konuyla ilgili ortaya atılan iddialar, yeni iPhone modelleri üzerinde göreceğimiz önemli bir yeniliği gözler önüne serdi.

   Yeni iPhone modelleri daha gelişmiş anten teknolojisi ile donatılacak

   Ortaya koyduğu söylemler ile dünyaca ünlü bir analist olmayı başaran Ming Chi Kuo, yeniden iPhone modelleri hakkında konuştu.

   Kuo’ya göre Apple, yeni iPhone modelleri dahilinde yeni bir anten teknolojisine geçiş yapacak.

   İç dizayn açısından önemli konumda yer alan bu yeni anten teknolojisi, kullanıcılara belirli bir nokta açısından faydalı bir deneyim sunabilir.

   Şu anki iPhone modellerinde LCP adıyla anılan anten teknolojisi tercih ediliyor.

   Yeni anten teknolojisinin adı ise MPI olarak anılıyor. Bununla birlikte üretim maliyetini dahi düşürecek olan Apple, daha ekonomik bir çizgi çizecek.

   Tabi bunun iPhone fiyatlarına yansıyıp yansımayacağı bilinmiyor. Apple kendi gelir tablosunu geliştirmek adına bunu fiyatlara yansıtmayabilir.

   Phone yeni anten teknolojisinin kullanıcıya faydası ne olacak?

   Aslına bakılırsa yeni anten teknolojisi ile birlikte görünürde büyük bir değişim olmayacak. Daha çok teknoloji yönünde yaşanan bu değişim, üretim aşamasını etkiliyor. Fakat bunun yanında önemli bir noktanın gözden kaçmaması gerekiyor.

   Şu anda iPhone modelleri, dış ortamda olduğu gibi havalimanı ve AVM gibi büyük iç ortamlarda da navigasyon desteği sunuyor.

   Yeni anten teknolojisi, bu durumu daha da geliştirebilir. Daha gelişmiş bir iç navigasyon desteği neticesinde istenilen noktanın kolayca bulunması sağlanabilir.

   Tabi tüm bu yeniliklere kesin gözüyle bakmak şimdilik mümkün gözükmüyor. Henüz resmi olarak duyurulmamış olan yeni iPhone modelleri, gizem içerisinde.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.