Yeni iPad Pro, Xbox One S Kadar Güçlü

   Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Apple, yeni geliştirilen iPad Pro modelinin Xbox One S kadar güçlü bir cihaz olduğuna dikkat çekti.

   Yeni iPad Pro, Xbox One S Kadar Güçlü

   Kısa bir süre önce yeni ürünlerini tanıtan Apple, iPad Pro ve MacBook Air ile adeta şov yaptı diyebiliriz. Teknik özellikleri ile birçok kişinin dikkatini çeken yeni cihazlar, son nesil teknolojiler ile donatılıyor. Özellikle işlemci ve grafik ara biriminde birçok rakibine fark atan cihazlar, hızlı ve efektif bir deneyim sunuyor.

   Yüksek bütçeli oyunları rahatlıkla oynatabilen Xbox One S, bu açıdan önemli bir karşılaştırma yapılmasını sağlıyor.

   Yeni iPad Pro yüksek işlemci ve grafik gücü

   Neural Engine birimine sahip Apple A12X Bionic çip ile güçlendirilen yeni iPad Pro, akıllı öğrenim teknolojisi ile geliyor. Kullanıcının isteklerine göre cevap verebilen model, Adope Photoshop gibi büyük çaplı uygulamaları rahatlıkla çalıştırabiliyor. Nitekim cihazın ne denli güçlü olduğunu vurgulamak isteyen Apple, bu konuda önemli bir karşılaştırma gerçekleştirdi. Teknoloji devine göre yeni iPad Pro, Microsoft tarafından geliştirilen oyun konsolu Xbox One S ile aynı güçte.

   Düzenlediği konferans ile yeni ürünlerini tanıtan Apple, aynı zamanda bu esnada yeni iPad Pro modelinin pek çok dizüstü bilgisayardan daha güçlü olduğunu da vurguladı.

   Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Apple, yeni geliştirilen iPad Pro modelinin Xbox One S kadar güçlü bir cihaz olduğuna dikkat çekti.

   Firmaya göre yeni iPad Pro, geçtiğimiz ay satılan dizüstü bilgisayarların %92’sinden çok daha güçlü. Bunun hayli önemli bir başarı olduğunu söyleyebiliriz.

   Yeni iPad Pro Face ID ile geliyor

   Ana ekran tuşunu kaldırarak ilk kez bir iPad modelinde Face ID sistemine yer veren Apple, hem yatay hem de dikey olmak üzere yüz tanıma desteği sunuyor. Yeni nesil işlemci ve grafik ara biriminin yanı sıra güçlü arka kamera, üstün kalitede ekran ve ikinci nesil Apple Pencil desteği cihazın özellikleri arasında yer alıyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.