Yeni iPad Home Butonsuz Gelebilir!

   Apple’ın yeni iPad modeli hakkında yeni sızıntılar geçtiğimiz günlerde gelmişti. Apple’ın yeni iPad modeli hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor. İşte tüm ayrıntılar!

   Yeni iPad Home Butonsuz Gelebilir!

   Apple’ın sevilen tableti olan iPad hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak Apple’ın iPhone 7 modelinde Home butonu olmadan geleceği söylenmiş ancak yeni iPhone Home butonunun yerine dokunmatik bir ana ekran tuşu gelmişti.

   Yeni iPad modelinde ana ekran tuşu olmayacak

   Apple’ın yeni iPad modeli üzerinde çalıştığı ve bu yeni iPad’in farklı bir modelini üreteceği bilgisi gelmişti. Apple’ın bu yeni iPad modeli ana ekran tuşu olmadan gelebilir. Apple’a yakınlığıyla bilinen ve doğru haberleriyle adından söz ettiren Makotaraka 9to5Mac’te yeni iPad’in özelliklerinden bahsetti. Habere göre Apple’ın bu yeni iPad modelinin 10.9 inç ekran boyutunda geleceği ve bu iPad modelinde ana ekran butonunun olmayacağını söyledi. Yeni iPad modelinde ana ekran tuşu olmayacak ancak Touch ID’nın da dahil olduğu özellikler camın altında olacak. Yeni iPad’in kalınlığı ise sadece 7.65 milimetre olacak.

   Apple ürünleriyle ilgili başarılı tespitleriyle tanınan Ming-Chi Kuo’nun haberine göre yeni iPad 10.9 inç olmayacak yeni iPad’in ekran boyutu 10.5 inç olacak. Ekran boyutları hakkında ufak farklılıklar olsa da Kuo’da yeni iPad’in home butonu olmadan geleceğini doğruluyor. Bakalım ilerleyen günlerde yeni iPad hakkında çok daha detaylı haberler geleceği kesin.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.