Yeni Google Pixel Ekim’de mi Çıkacak?

   Geçen yıl çıkan Google Pixel telefonlar büyük başarı yakalarken, yeni sürümün bu Ekim ayında satışa çıkacağı söyleniyor.

   Yeni Google Pixel Ekim’de mi Çıkacak?

   Google’ın yeni nesil Pixel cihazları sadece bir ay kadar sonra gelebilirler. Bu söylenti sektörün tanınan ‘sızıntı’ isimlerinden Evan Blass tarafından çıkarılırken, Pixel 2’nin Qualcomm Snapdragon 836 işlemci çipsetiyle çıkacağı da dile getirildi. Blass’e ve diğer söylentilere göre, yeni cihazlar görünüm olarak ilkini andıracak ve yine premium bir kasaya sahip olacak.

   Google Pixel yine 2 sürümle geliyor

   Raporlara göre standart bir Pixel modelinin yanı sıra geçen yılki gibi yine XL sürümü de olacak. 2:1 çerçeve oranıyla yeni Samsung Galaxy S8 ve LG G6’yı andıran telefonun XL modelinde 6 inçlik AMOLED tercih edilmesi olası ve bu ekranları da LG hazırlayacak. Küçük olan XL ise geçen yılki telefona göre daha bir ‘giriş seviyesi’ olacak.

   Küçük Google Pixel’de 4.7 inç boyutunda 1080p çözünürlüklü ekran bekleniyor. Fark edilen ilk değişiklik ise ön taraftaki, ses kalitesini arttıran hoparlörler oluyor. Ayrıca ‘sıkılabilir’ özelliği de yan taraflarda yer alıyor ve basıldığında devreye Google Assistant giriyor.

   Google Pixel ne zaman çıkacak?

   Cihazın teknik ayrıntıları konusunda ise 4 GB RAM ve 64 GB dahili hafıza söylentileri dolaşıyor. Kamera da muhtemelen bir şekilde geliştirilecektir. Kulaklık girişi ise büyük ihtimalle telefondan kaldırılacak. Geçen yıl Google, Pixel ve Pixel XL modellerini 4 Ekim’deki etkinlikte duyurmuştu. Dolayısıyla söylentisi çıkan bu 5 Ekim 2017 tarihi de gayet olası duruyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.