Yeni Bir Çerçevesiz Akıllı Telefon Geliyor!

   Teknoloji dünyasında son zamanlarda akıllı telefon üreticileri akıllı telefonlarını tamamen çerçevesiz ekranlı modeller üzerinde yoğunlaşıyor. Son zamanların modası olan bu cihazlara bir yenisi daha ekleniyor.

   Yeni Bir Çerçevesiz Akıllı Telefon Geliyor!

   Akıllı telefon denilince artık pek çok üretici akıllı telefonlarını çerçevesiz üretiyor. İlk olarak Xiaomi’nin Mi Mix modeliyle gündeme gelen çerçevesiz ekranlı modeller revaçta. Son zamanlarda pek çok ünlü markanın çerçevesiz modellere yönelmesiyle birlikte Çinli akıllı telefon üreticisi olan Elephone da çerçevesiz ekranlı telefonuyla kullanıcıların karşısına çıkacak.

   Çağın modası olan bu cihazlara bir yenisi daha ekleniyor

   Son zamanlarda üretmiş olduğu akıllı telefonlarla adından söz ettiren Elephone firmasının yeni modeli olan Elephone S8’de üst ve yan kısımlarında herhangi bir çerçeve bulunmuyor. Yan tarafında kavisli bir tasarımla gelen ve çerçevesiz bir tasarımla gelecek olan modelde büyük bir ihtimalle 128 GB‘lık bir hafıza bulunacak.

   Elephone S8‘de parmak izi okuyucusu bulunması kesin gözüyle bakılıyor ancak akıllı telefonun kamerasıyla ilgili bir detay bulunmuyor. Elephone S8’in ne zaman tanıtılacağı ve Çin dışında satışı çıkıp çıkmayacağı ise bilinmiyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.