Yeni Battle Royale Oyunu Realm Royale Ücretsiz Yayınlandı

   Başarılı oyunlarla tanınan Hi-Rez Studios yeni oyunuyla bir kez daha karşımıza çıkıyor.

   Yeni Battle Royale Oyunu Realm Royale Ücretsiz Yayınlandı

   Hi-Rez Studios bugüne kadar Paladins, SMITE ve Tribes: Ascend gibi oyunlarla daima oyuncuların gönlünü kazanmayı bildi. Şimdi ise firmanın battle royale türündeki yeni oyunu olan Realm Royale çıkışını yaptı. Bugün Steam’de yayınlanan oyun Erken Erişim olarak kullanıcıların beğenisine sunulurken, tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

   Realm Royale’in farkları

   Standalone olan bu yeni oyun aslında Paladins evreni üzerine inşa edildi. Oyunda 4 kişilik ekipler yer alırken, diğer battle royale oyunlarında olduğu gibi geniş bir haritaya bırakılıyorlar. Etrafta çeşitli kaynaklar yer alırken bunlarla inşaat yapabiliyorsunuz. Hatta Realm Royale’da at gibi binekler de yer alıyor ve doğrudan üstlerine binip kullanmak mümkün. Oyun için satın alım gerekmezken, herkes ücretsiz olarak indirip deneyebiliyor.

   Realm Royale’ı türün diğer yapımlarından ayıran farklar da mevcut. Örneğin oyunda 5 özgün sınıf yer alıyor ve hepsinin oyunun akışını değiştiren kendi perk ve yetenekleri bulunuyor. Dolayısıyla bu yönüyle Paladins’ten aldığı özellikler var.

   Craftinge de izin verilen Realm Royale bugün Steam’de çıkışını yaparken oyunun boyutu ise sadece 5GB. Aynı zamanda sistem gereksinimleri de PUBG’ye nazaran oldukça düşük.

   Bakalım Realm Royale de PUBG ve Fortnite kadar başarılı olabilecek mi?

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.