Yeni Apple Pencil 2019’da iPhone’a Gelebilir iPhone’larda Stylus Olabilir!

   iPad’in ardından iPhone’larda da Stylus olabilir! Apple Pencil 2019’da iPhone’a gelecek fısıltıları yayılıyor!

   Yeni Apple Pencil 2019’da iPhone’a Gelebilir iPhone’larda Stylus Olabilir!

   Apple’ın en azından iPhone’a Appe Pencil desteği sağlamak konusunda fikirleri olduğunu biliyoruz ancak ne zaman gerçekleşeceği pek de açık değildi. Fakat yeni haberlere göre bu tarih 2019 yılı olabilir.

   iPad kalemleri kullanılacak mı?

   Güney Koreli The Investor’dan raporlar gelirken, iPhone’a yakın kaynaklar bazı açıklamalar yaptı ve dijital kalemlerin birkaç yıllık zaman dilimi içinde iPhone’da olacağını söyledi. Tabii bu şimdiki kalem teknolojisinden biraz daha farklı olacak. Yani iPad styluslarınızı iPhone üzerinde kullanmayı hayal etmeseniz iyi olur.

   Bilindiği gibi yaşadığı dönemde Steve Jobs dokunmatik ekranlarında stylus kullanımına aşırı derecede karşıydı fakat zaman değişti ve son 10 yılda Apple ciddi büyüme kaydetti. Samsung da benzer teknolojiyi izlerken, Apple da iPad’den sonra benzer adımları iPhone’da izleyebilir.

   iOS 11’le Stylus kullanımı kolaylaştı

   Aynı zamanda Apple Pencil giderek daha kullanışlı hâle geliyor ve iOS 11 güncellemesiyle son derece çekici yanlara sahip oldu. Muhtemelen benzer, hatta daha ileri bir teknolojinin iPhone’larda da olması kimseyi rahatsız etmeyecektir.

   Tabii şimdilik bunlar söylenti aşamasında ve iPhone’larda Apple Pencil görmek için en azından birkaç yıl daha beklememiz şart.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.