Yeni AirPods ve iPad Modelleri Yakında Duyurulacak

   Beklentiler 25 Mart 2019 tarihinde yeni AirPods ve iPad modellerinin duyurulması yönünde olsa da ürünlerin tanıtımı WWDC 2019 etkinliğine sarkabilir.

   Yeni AirPods ve iPad Modelleri Yakında Duyurulacak

   Belirli aralıklarla etkinliğe imza atan Apple, bu kez 25 Mart tarihini takvimlerimize kaydetmemizi istiyor. Bu tarihte yeni bir etkinlik düzenleyeceğini duyuran şirket, henüz ne gibi bilgiler vereceğini paylaşmış değil.

   Fakat tahminler, yeni iPad modelleri ile AirPods 2 kablosuz kulaklık ürününe işaret ediyor.

   Çok daha gelişmiş bir kulaklık

   AirPods 2 ile ilgili iddialar uzun süredir sektörde dolaşıyordu. Hatta Apple’ın çok daha önce bu kulaklığı satışa sunacağı dahi söylenmişti. Fakat işi biraz daha ağırdan alan teknoloji devi, ilk çıkardığı AirPods modelini desteklemeyi sürdürdü.

   Halen en çok satılan kablosuz kulaklık modellerinden biri olan AirPods, nihayet yeni bir sürüme kavuşuyor.

   DigiTimes tarafından paylaşılan bilgilere göre Apple tedarikçileri, hem yeni iPad modelleri hem de AirPods 2 için aksesuar üretmek adına kolları sıvadı.

   Donanım geliştirmeye başlayan şirketler, böylelikle yeni ürünler ile ilgili dedikoduları iyice kuvvetlendirdi. Bu tarz haberleri yeni bir Apple ürünü satışa sunulmadan önce sıkça duyuyoruz.

   Bundan dolayı iddianın kuvvetle muhtemel olması söz konusu denilebilir.

   Yeni iPad ve AirPods tanıtımının WWDC 2019’a kalma ihtimali var

   Her ne kadar beklentiler 25 Mart 2019 tarihinde yeni ürünlerin duyurulması yönünde olsa da bu durum WWDC 2019 etkinliğine sarkabilir.

   Apple’ın her yıl düzenlediği geliştiriciler konferansı, özellikle iOS ve MacOS işletim sistemleri için son derece önem teşkil ediyor. Burada sistemlere ait yenilikleri duyuran şirket, ardındansa beta programını başlatıyor.

   Gürültü engelleyici özelliği ile geleceği tahmin edilen AirPods 2’nin bir öncekine göre çok daha gelişmiş olacağı düşünülüyor.

   Bu noktada pil süresinin de daha uzun bir hale getirilmesi söz konusu.

   Tüm bunların yanı sıra WWDC 2019, bir aksilik yaşanmaz ise 3 – 7 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.