Xperia XZ Ön Siparişlere Kablosuz Kulaklık Verecek

   Sony tarafından yapılan açıklamalarda ön sipariş veren kullanıcılara kablosuz kulaklık hediye edileceği açıklandı.

   Xperia XZ Ön Siparişlere Kablosuz Kulaklık Verecek

   Xperia XZ ile yeni bir amiral gemisini piyasaya sunmaya hazırlanan Sony, ön sipariş döneminde. Şu an için telefona sahip olmak isteyen kişilerin ön sipariş vermesi istenirken, bu ön sipariş dönemini daha da cazip hale getirmek isteyen Sony, Xperia XZ için önemli bir kampanya başlattı. Kampanya ile ilgili yapılan açıklamalarda Xperia XZ için ön sipariş veren kişilere kablosuz kulaklık verileceği belirtildi.

   Sadece ön siparişte geçerli

   Xperia XZ için verilecek kablosuz kulaklık sadece ön siparişlerde geçerli olacak. Bu nedenle satış dönemi başladıktan sonra cihazı alan kişilere Xperia XZ ile birlikte herhangi bir hediye verilmeyecek. Bu bakımdan kişilerin kablosuz kulaklık hediyesini de alabilmesi adına Xperia XZ için ön sipariş vermesi gerekiyor. Şu anda bu imkân Avrupa’da başlatılan ön sipariş dönemi için geçerli olurken, diğer bölgelerde de benzer promosyonların yapılması bekleniyor.

   Sony MDR-XB950BT Extra Bass kablosuz kulaklığın dağıtılacağı ifade edilirken, bu imkân sayesinde kişiler kablosuz kulaklık konusunda da ihtiyacını Xperia XZ ile birlikte giderebilecek. Şu anda piyasada 199 Euro gibi yüksek bir ücreti bulunan kulaklığın da ücretsiz verilecek olması, bu konuda cazip bir teklif sunuyor.

   Xperia XZ teknik özellikleri neler?

   Özellikleri ile ön plana çıkan Xperia XZ modelinde tanıtıma göre yer alacak özellikler şöyle;

   5.2 inç Full HD dokunmatik ekran

   3 GB RAM

   32GB / 64GB seçenekleri

   MicroSD desteği

   Snapdragon 820 işlemci

   23 MP arka kamera

   13 MP ön kamera

   Google Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.