Xiaomi’nin Yeni Modeli Parmak İzi Tarayıcısıyla Geliyor!

   Xiaomi tarafından üretilecek yeni modelde parmak izi tarayıcısının yer alacağı öne sürüldü.

   Xiaomi’nin Yeni Modeli Parmak İzi Tarayıcısıyla Geliyor!

   Xiaomi tarafından yapılacak yeni üretimlerde markanın çıtayı daha da yüksek seviyelere çıkarması beklenirken, bu konuda yeni bilgiler gelmeye başladı. Gelen bilgilerde en çok dikkat çeken noktalardan birisi, parmak izi tarayıcısının cihazda yer alacak olması bulunurken, Xiaomi Mi 5 ve Mi 5 Pro ile büyük bir sükse yaratan marka, yeni modeliyle de bu başarısını pekleştirmek istiyor.

   Yeni model Xiaomi mi 5S mi?

   Marka tarafından tanıtımı yapılacak yeni modelin Xiaomi Mi 5s olacağı iddia edilirken, bu konuda henüz resmi bir açıklama yapılmış değil. Bu nedenle konuyla ilgili gündemde yer alan bilgiler sadece iddialardan ibaret. Fakat gelen bilgiler oldukça önemli iddialara yer veriyor ve bu bakımdan 2016 sonuna doğru Xiaomi’nin yeni bir cihaz tanıtmasına kesin gözüyle bakılıyor.

   Xiaomi özel bir donanım sunacak!

   Xiaomi’nin yeni modelinde yer alacak en önemli özellik üstelik yeni geliştirilmiş durumda. Qualcomm tarafından geliştirilen ve Snapdragon Sense ID isminin verildiği parmak izi tarayıcısı, kişilerin telefonda güvenli bir şekilde işlem yapmasını sağlarken, parmak izi tarayıcısı konusunda da oldukça başarılı bir performans sunuyor. Üstelik yeni teknoloji telefon kasasının altında dahi olsa parmak izini okuma yeteneğine sahip olduğu için kullanımında farklı bir tasarımın tercih edilmesi bekleniyor. Bu açıdan yeni özellik büyük bir merak uyandırmış durumda.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.