Xiaomi Mi 6 Göründü!

   Xiaomi Mi 5S ve Mi 5S Plus modelleri henüz piyasası olmamış olsa da üretici şimdiden Mi 6 modeli ile konuşulmaya başlandı.

   Xiaomi Mi 6 Göründü!

   Xiaomi tarafından yapılan son açıklamalarda Xiaomi Mi 5S ve Mi 5S Plus modellerinin duyurusu gerçekleştirilirken telefon modelleri için resmi tanıtımlar henüz yapılmadı. Buna rağmen bu telefon modellerinin bir üst versiyonu olacak Mi 6 telefonun görüntüleri basına sızdırıldı ve şimdiden bir üst versiyonun konuşulmaya başlandı.

   Mi 6 mı geliyor?

   En hızlı üreticilerden birisi olan ve yerel üretimlerden ziyade dünya pazarını açılmayı başaran Xiaomi, uzun zamandan beri sektörde Xiaomi Mi 5S ve Mi 5S Plus modelleri ile gündemde olmayı başarıyordu. Marka tarafından yapılan üretimlerde yüksek özelliklere sahip ekonomik etiket fiyatlı cihazlar satışa sunulurken bu sayede kullanıcılar alım gücünün zorlamadan yüksek kapasiteli telefonlara sahip olabiliyor.

   Yeni modeller gelecek

   Uygulanan bu pazarlama stratejisi firmanın daha fazla cihaz satmasını sağlarken pek çok farklı pazara giriş yapılması ile birlikte yüksek satış rakamlarına da ulaşılması mümkün oluyor. Marka tarafından piyasaya sunulması beklenen Xiaomi Mi 5S ve Mi 5S Plus yerine Mi 6 modelinin konuşulmaya başlanması da oldukça dikkat çekti. Yeni telefon modeli ile ilgili paylaşılan görüntüler ile birlikte yeni çalışmaların tamamlandığı Mi 6 modelinin de çok kısa bir süre içerisinde piyasaya sunulacağı iddia edildi.

   Sızdırılan fotoğraflardan yeni telefon görüntüsünün hangi modele ait olduğu ya da özellikleri hakkında herhangi bir detaya ulaşmak mümkün değil. Ayrıca şu an için marka tarafından yapılmış Bir açıklama da bulunmuyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.