Xiaomi mi 5S Geliyor!

   Çin’in dev üreticisi Xiaomi yeni modeli ile sahalara dönüyor. İşte yeni model ile ilgili gelen ilk bilgiler.

   Xiaomi mi 5S Geliyor!

   Son dönemlerde Çin’deki yerel üreticiler iyi bir atak yaparken, pek çok marka Çin sınırları dışına da çıkmayı başardı. Xiaomi bu markalar arasında yer alırken, markanın yeni bir model ile piyasaya giriş yapacağı belirtildi. Xiaomi Mi 5S adı verilen yeni model ile birlikte Xiaomi yeninde iddialı bir giriş yapma hazırlığında bulunurken, bu modelin de yine yüksek satış rakamlarına ulaşması bekleniyor.

   Xiaomi mi 5S için ilk bilgiler geliyor!

   Xiaomi Mi 5S için marka tarafından net olarak açıklama yapılmaması bilgi alınmasını önlese de önemli sızdırmalar yapılmaya devam ediyor. Bu bakımdan şimdiden Xiaomi Mi 5S modeli hakkında kesin olarak söylenebilecek pek çok söz bulunuyor.

   Xiaomi mi 5S teknik özellikleri neler?

   Xiaomi Mi 5S için yapılan açıklamalarda teknik özellikler detaylı bir şekilde aktarılırken, cihaz için en çok dikkat çeken özelliklerden birisi RAM oldu. Xiaomi Mi 5S ile birlikte 6 GB RAM’li bir cihaz sunacak olan Xiaomi, bu açıdan performansı da ciddi anlamda arttırmış durumda. Xiaomi bu bakımdan çok iyi bir cihaz oluşturmuş durumda. Bu açıdan Xiaomi Mi 5S satışına başlanması ile birlikte markanın iyi bir gelir sağlaması da bekleniyor. Üstelik tüm bu özellikler de 3.490mAh’lık bir batarya ile desteklenmiş. Bu bakımdan Xiaomi Mi 5S tanıtımı sonrasında uzun bir süre Xiaomi gündemde kalacak gibi duruyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.