Xbox One’ların İndirme Hızları Arttırıldı!

   Microsoft’un sevilen oyun konsolu olan Xbox’a gelen son güncelleme kullanıcıların canını sıkan indirme hızını arttıracak. İşte Microsoft’un Xbox One’a getirdiği o yeni güncelleme ve detayları.

   Xbox One’ların İndirme Hızları Arttırıldı!

   Oyun konsolları arasında olan mücadele hız kesmeden devam ediyor. Teknoloji devi Microsoft’un sevilen oyun konsolu olan Xbox One’a Microsoft’un getirmiş olduğu son güncelleme ile Xbox One’ın indirme hızı arttırıldı.

   Microsoft’un Xbox One’a getirdiği yeni güncelleme ve detayları

   Microsoft’un Xbox One için çıkartmış olduğu son güncelleme ile Xbox One’ların indirme hızları yüzde 80 oranında arttı.

   Microsoft’un bu yeni güncellemesi sadece indirme alanında değil pek çok yenilik sunuyor. Microsoft’un bu yeni güncellemesi 10.0.14393.2152 (rs1_xbox_rel_1610 161208-1218) adında geliyor ve sadece indirme hızını arttırmakla kalmıyor. Microsoft’un bu güncellemesi ile birlikte Xbox’un sistem kararlılığıda çok daha iyi bir hale geliyor. Bu sayede Xbox One çok daha hızlanıyor.

   Fiber internet sahibi olan Xbox One kullanıcılarına bu güncelleme tam bir ilaç gibi gelecek. Microsoft’un Xbox One’a gelen bu güncellemenin detaylarında yazan bilgiye göre internet hızınız 100 mbps’den yüksekse Xbox One’ın bağlantı hızında yüzde 80’e kadar hız artışı olacak, internet hızınızın 100 mbps’den düşük olması halinde hız artışı yüzde 40 oranında olacağı aktarılıyor. Son güncelleme ile birlikte Xbox One’a yüksek boyutlu oyun indirmek isteyen kullanıcılar 1 – 2 saat daha az bekleyecek.

   YORUMLAR
   1. Birsen dedi ki:

    İnternet yavaş onun hızı artsa ne olacak ki