World of Warcraft Classic Zamanda Geriye Gidiyor

   World of Warcraft Classic tam anlamıyla eskiyi ve yeniyi birleştiren bir yapım olarak karşımıza çıkacak.

   World of Warcraft Classic Zamanda Geriye Gidiyor

   Blizzard yeni yaptığı açıklamalarla World of Warcraft Classic’in tam olarak nasıl olacağı hakkında bilgi verdi. MMORPG türündeki yapımı 1.12 güncellemesiyle bir kez daha oynayacağız. Drums of War adlı bu güncelleme The Burning Crusade ek paketi öncesinde çıkmıştı ve oyunun Vanilla sürümü olarak biliniyor.

   Drums of War yamasına geri dönüyoruz.

   World of Warcraft Classic ayrıntıları belli oldu

   Drums of War güncellemesi 2006 Ağustos tarihinde çıkış yapmıştı ve World of Warcraft Classic bu güncellemeyle birlikte yayın hayatına başlayacak. Vanilla bir WoW deneyimi sunmayı planlayan sunucu klasik deneyimi oyunun yeni haliyle birleştirecek.

   Tabii Blizzard şu sıralar hummalı bir çalışma içinde çünkü 2006 yılında çıkan World of Warcraft’ı günümüze uyarlamak pek de kolay değil. O tarihten bu yana oyunda sayısız değişiklik yaşandı ve şimdi modern ekran kartlarıyla uyumluluk problemleri bulunuyor.

   Konuya ilişkin Blizzard cephesinden de resmi bir açıklama gelirken oyun üzerinde çalıştıklarını ve World of Warcraft Classic’i en iyi şekilde sunmak için biraz daha zamana ihtiyaçları olduğunu dile getirdi. Aynı zamanda oyunun Battle entegrasyonu gerçekleşecek, tam bir müşteri desteği sunulacak ve hileyi engelleyici sistemler kurulacak.

   Tüm bunlarla World of Warcraft Classic tam anlamıyla eskiyi ve yeniyi birleştiren bir yapım olarak karşımıza çıkacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.