Windows 10 İçin Yeni Özellik Instagram’dan

   Instagram, son dönemde güncellediği Windows 10 sürümüne yeni bir özellik ekledi.

   Windows 10 İçin Yeni Özellik Instagram’dan

   Instagram 2012 yılında, birçok uygulamayı bünyesinde barındıran Facebook tarafından satın alındı. Instagram 2012 yılından bu yana gelişerek yoluna devam ediyor. Son zamanlarda bütün tasarımı baştan aşağı değişen Instagram, bu haliyle kullanıcıları tarafından büyük beğeni topladı.  Attığı adımlarla başarıyı yakalayarak şu anda dünyanın en yaygın kullanılan sosyal medya platformları arasındaki yeri koruyor.

   Windows 10 sürümüne yeni bir özellik ekledi

   En büyük sosyal medya platformlarından biri olarak başarısını sürdüren Instagram, devamlı güncel kalmaya ve geliştirilmeye devam ediyor. Instagram’ın Windows 10 sürümü son dönemde güncellendi. Bu güncelleme beraberinde birçok yeniliği beraberinde getirdi. Geliştiriciler Windows 10’un mobil kullanıcılarını bile düşünerek güncellemelerini üretiyorlar.  Windows 10 sürümüne yeni özellikler ekleyen Instagram Windows 10 uygulaması artık Continuum özelliğini destekliyor.

   Continuum özelliğinin yanında Instagram Windows 10 uygulamasında video oynatma özelliği yenilenerek olası ses ve görüntü kayması olaylarını engelliyor. Instagram ayrıca Windows 10 uygulamasına klavye tercihi özelliğini de ekledi.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.