WhatsApp Sessize Al Özelliği Aktif Edildi

   WhatsApp sessize al özelliği marketlerde aktif hale getirildi. Kullanmak isteyenler WhatsApp güncellemesi yaparak bu özelliği aktif hale getirebilecek.

   WhatsApp Sessize Al Özelliği Aktif Edildi

   WhatsApp arka arkaya mesaj atan kullanıcıları engellemek adına yeni bir özellik getirdi. Bildirim yağmuruna tutanlara yönelik bu özellik bu konuda rahatsız olanlar için hayati önem taşıyacak. Tek bir sohbetten çok sayıda mesaj gelirse bildirim menüsü sayesinde sessize alma şansınız olacak.

   WhatsApp tüm Dünya’da en popüler mesajlaşma aracı ve durum böyle olunca sık sık güncellemeler ve yeniliklere şahit oluyoruz.

   WhatsApp en son özelliğini “WhatsApp Sessize Al” marketlerde aktif hale getirdi. Kullanmak isteyenler WhatsApp güncellemesi yaparak bu özelliği aktif hale getirebilecek.

   WhatsApp sessize al özelliği ne işe yarar?

   Bu özellik sayesinde bir mesajlaşmadan 50 ve daha üzerinde bir mesaj gelirse bildirim menüsü üzerinden sessize alabileceksiniz. Aynı mesajlaşmadan gelen mesajlar o andan itibaren sessizde olacak.

   WhatsApp Sessize Al Nasıl Aktif Olur?

   WhatsApp sessize al özeliğinin kullanılması ya da aktif edilebilmesi için en az 50 mesajın gelmesi gerekiyor.

   Özellikle grup mesajları için 50 mesaj sayısı çok yüksek olmasa da birebir mesajlaşmalar için 50 mesaj sayısı yüksek olacaktır. WhatsApp bir sonraki güncellemeler de mesaj sayısını azaltarak daha iyi bir hizmet vermeyi deneyebilir. WhatsApp bireysel sohbetlerde özellikle mesaj sayısını kullanıcı isteklerine göre değiştirecektir.

   WhatsApp bu özelliği iOS ve Android marketlerden güncelleme yapan her kullanıcısına sundu. Yapmanız gereken 2.18.2016 sürümü ile WhatsApp’ı güncellemek ve ‘ WhatsApp Sessize al özelliği’ ile kullanmak olacaktır.

   Bu güncelleme ile beraber geveze arkadaşlarınızın mesajlarını sessize alabilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.