WhasApp’ta Vüyük Emoloji Dönemi Başlıyor

   Facebook şirketine ait olan WhatsApp, yeni güncellemeler ile yakında mağazalarda yerini alacak. Son güncelleme şuanda iOS’ta beta sürüm olarak denenebiliyor.

   WhasApp’ta Vüyük Emoloji Dönemi Başlıyor

   Mobil sohbet uygulamalarından en çok kullanılan WhatsApp kendisini yenilemeye devam ediyor. Şirket bünyesinde bulunan Facebook ve Messenger’da da bulunan tek gönderildiğinde büyüyen emolojiler artık WhatsAppta da mevcut. Şirket genel olarak uygulamalarında birbirini taklit eden özelliklere yer veriyor.

   Emolojiler artık WhatsApp’ta da mevcut!

   Yeni güncelleme her zaman olduğu gibi yine önce iOS’lara geldi. Şu anda iPhone kullananlar bu güncelleme için uyarı almış durumda. Bazıları ise yeni özelliklerin tadını çıkarmaya başlamıştır bile. Android’e ise kısa zamanda güncelleme gelmesi bekleniyor. Ayrıca birkaç yeni özellik de eklenmiş durumda.

   Artık sohbetlerin daha hızlı açılacağı belirtiliyor. Bunun yanı sıra resim ekleme gibi ikonların bulunduğu menüye yeni nesneler eklendiği açıklandı. Güncellemenin boyutunun ise 73mb olduğu ifade edildi. Şu an AppStore’da Beta sürümü paylaşılan uygulamayı kullanıcılar denemekle meşgul.

   Tam sürümünün ise kısa zamanda mağazalarda yer alması bekleniyor. Son olarak ise videolar ile ilgili yeni özellikten söz edeceğiz. Farklı bir bakış açısıyla yaklaşan Apple, videolara yakınlaştırma özelliği koyduğu yapılan açıklamadan anlaşılıyor. Yeni güncellemenin çıkması merakla bekleniyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.