Watch Dogs 2 Geliyor!

   İlk sürümüyle beklenen talebi karşılayamayan Watch Dogs, bu kez 2. serisiyle itibarını kurtarmaya geliyor. Oyunun tanıtım tarihi belli oldu.

   Watch Dogs 2 Geliyor!

   Herkesi heyecanlandıran E3 Oyun Fuarına tam 1 hafta kaldı. 14 Haziran’da kapılarını açacak olan oyun fuarının yaklaşmasıyla, oyun firmaları garajlarının kapısını aralamaya başladı. Oyun tanıtımlarının yapıldığı fuar için bir hazırlıkta, Ubisoft oyun yapımcısından geldi.

   Hayal kırıklığına özür niteliğinde

   Önümüzdeki yıl piyasa sürüleceği belirtilen Watch Dogs 2’nin tanıtım videosu, E3 Oyun Fuarının 2. günü yayınlanacak. 1. Seride yaşanan hayal kırıklığından ders çıkarıldığını belirten Ubisoft yetkilileri, bu sefer istenileni vereceğiz şeklinde açıklamalarda bulundu.

   Oyun canavarı istiyor

   PlayStation, Xbox ve Windows ortamlarında dağıtımı gerçekleşecek oyun, güçlendirilmiş bir yapay zekaya sahip. Ek olaraksa dinamik bir görüntü kalitesi sunmayı planlıyor. Bu sebeple olmalı ki tam bir oyun canavarına ihtiyacınız var. Çünkü Wach Dogs 1’in minimal ayarlarda oynanışı bile, bilgisayarınızın yüksek performans göstermesini istiyordu. Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66Ghz veya AMD Phenom II X4 940 @ 3.0Ghz işlemciye ek olarak 6 GB Ram’e sahip olmanız ve ekran kartınızın harici 1 Gb üzeri olması istenilen Watch Dogs 1, şüphesiz ki uğradığı geliştirmelerle bu özelliklerin çok çok üstünde bir sistem gerektiriyor.
   Oyunun bu kadar sistemi hakedip haketmeyeceğini ise, 2017 yılında oyunun çıkışıyla birlikte hep beraber göreceğiz…

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.