Walking Dead: March to War Ücretsiz Olarak Çıktı

   Yeni Walking Dead oyunu March to War, ücretsiz olarak mobil platformlarda sunuldu.

   Walking Dead: March to War Ücretsiz Olarak Çıktı

   Daha önce Star Trek ve Game of Thrones gibi markalar için de oyun üreten Disruptor Beam, bu sefer de Walking Dead: March to War adlı oyunla karşımızda.

   Çizgi romanlardan esinlenildi

   Oyun geçen yıl duyurulurken, Walking Dead’in yaratıcısı Robert Kirkman’ın firması Skybound Entertainment ile beraber çalışılmıştı. Yani oyun teknik olarak çizgi romanların uyarlaması fakat çevresel ayrıntılar, görseller dizi havası yaratıyor.

   Aslında bu popüler zombi serisi için ilk mobil oyun uyarlaması değil. Daha önce Telltale Games ve Scopely gibi firmalar da Walking Dead için mobil oyunlar yapmıştı. March to War ise ABD’nin başkenti Washington D.C.’de geçiyor.

   Geniş harita ve bol aksiyon

   Ekibin başındaki isim ve firmanın CEO’su Jon Radoff, Walking Dead: March to War için dev bir harita tasarladıklarını söylerken, oyunda epey ayrıntı ve Beyaz Saray gibi tanıdık yerler de var.

   Aynı zamanda March to War’da, Rick ve Negan gibi karakterlerle de etkileşime geçmek ve tavsiyeler almak mümkün.

   Tıpkı çizgi romanlarda olduğu gibi, oyunda da en büyük tehdit her zaman insanlar. March to War çoklu oyunculu bir deneyim sunarken, diğer oyuncularla ittifaklar kurmanız mümkün olacak. Yapımcı Radoff, tek başına oynayanların epey zorlanacaklarını dile getiriyor.

   Walking Dead: March to War, şu anda iOS ve Android işletim sistemlerine ücretsiz olarak indirilebiliyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.