Ve Blackberry Dtek 60 Geldi!

   Mobil sektörün en önemli markalarından bir tanesi olan Blackberry yeni modeli ile birlikte yeniden mobil piyasaya giriş yaptı.

   Ve Blackberry Dtek 60 Geldi!

   Blackberry tarafından tanıtımı gerçekleştirilen yeni modelin adı Blackberry dtek 60 olurken yeni model oldukça ilgi topladı. Blackberry geliştirdiği telefonda güvenli en üst seviyeye ulaştırdığı gibi telefon tanıtımlarında da “Dünyanın en güvenli telefonu” gibi ifadeler kullanıldı.

   Tanıtım sonrasında yeni telefon modelinin ne kadar ilgi göreceği ve Blackberry’nin bu sektördeki durumunun ne kadar iyileştirileceği merak ediliyor. Blackberry dtek 60 ile ilgili yapılan tanıtımlar sonrasında telefonda yüksek özelliklerin yer aldığı görülürken özellikle Blackberry’nin tekrar mobil sektöre iddialı bir giriş yapması adına cihaz oldukça önemseniyor.

   Dtek 50 geliştirildi

   Blackberry tarafından daha önce piyasaya sunulan Blackberry Dtek 50 adı verilen modelin bir üst versiyonu olarak piyasaya sunulan yeni cihaz, bu bakımdan pek çok farklı noktada önemli geliştirmeler sunuyor. Fakat genel olarak ekran arayüzü ve tasarım açısından da bir önceki versiyon ile önemli benzerlikleri bulunuyor.

   Teknik detaylar neler?

   Yumuşak dokunuşlar ile farkların yaratıldığı telefon modelinin önümüzdeki dönemlerde pek çok farklı ülkede piyasaya sunulacağı belirtilirken Android işletim sistemi ile gelen Blackberry’nin bu bakımdan kullanıcılar tarafından da ilgi görmesi mümkün görünüyor. Cihaz ile ilgili yapılan tanıtımlarda teknik detaylar da açık bir şekilde belirtilmiş durumda. Telefonun teknik özellikleri ve etiket fiyatı ise şöyle;

   Çift çekirdekli Snapdragon 820 işlemci

   4 GB RAM

   5,5 inç AMOLED ekran

   32 GB depolama alanı

   2 TB’a kadar microSD kart desteği

   4K video kaydedebilen 21 MP arka kameraya

   8 MP ön kamera

   Quick Charge 3.0

   3.000 mAh batarya

   USB Type C portu

   Parmak izi okuyucu

   Android 6.0 Marshmallow

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.