Vampyr 5 Haziran’da Çıkacak

   Beklenen macera – RPG oyunu Vampyr’ın kesin çıkış tarihi duyuruldu.

   Vampyr 5 Haziran’da Çıkacak

   Focus Home Interactive ve oyunun geliştiricisi Dontnod Entertainment bugün yaptığı açıklamayla beklenen yapım Vampyr’ın 5 Haziran’da resmen çıkacağını duyurdu. Oyun için yayınlanan web serilerinin son bölümünde, oyunun net çıkış tarihini de böylece öğrenmiş olduk.

   Episode IV: Stories from the Dark adlı yeni bölümde, Dontnod neden video oyunlarındaki hikâye anlatımının diğer türlere göre daha özel olduğunu açıkladı. Oyunun senaryosunu oluşturan Stéphane Beauverger konuşmayı yaparken, Vampyr’ın keşif, araştırma ve dövüş arasında seçim yapma şansı sunan bir oyun olduğunu dile getirdi. Oyun direktörü Philippe Moreau ise oyuncu ve karakterin birbiriyle bütünleşeceğini, bu sebeple de kontrol duygusunun diğer oyunlara göre daha özel olacağını belirtti.

   Vampyr ile 100 yıl öncesinin Londra’sına dönüyoruz

   Dontnod bunu başarmak için aktör ve anlatıcı arasında da yakın bir ilişki kurmak isterken, Vampyr’ın hikâye anlatım tarzı herhangi bir film ya da televizyon dizisine göre çok daha farklı olacak.  Yüz animasyonlarıyla da son derece iddialı olan Vampyr, 1918 yılının Londra sokaklarına oyuncuları taşıyacak.

   Çıkış tarihi 5 Haziran 2018 olarak açıklanan oyun, bir süredir oyuncular tarafından merakla bekleniyordu. Dontnod, daha önce de Remember Me ve Life is Strange gibi başarılı yapımlara imza atmıştı.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.