Twitter’da Gece Modu

   Twitter için kullanıcı sayısından hepimizin haberi var. Peki geceleri kullanmakta zorlanıyor musunuz, her ne kadar ekran ışığını kapatsak bile!

   Twitter’da Gece Modu

   Twitter herkesin kullandığı en çok uygulamalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Gerçekten de herkesin en çok kullandığı uygulama ve aynı zamanda en aktif uygulama.

   Öyle ki buradan arkadaş olarak yollarına devam eden insanlar bile var. Her ne kadar bu durum pek de mantıklı karşılanmasa bile, böyle bir durumun varlığından da haberdarız ve böyle bir durum mevcut.

   Gerçekten yeniliklere açık uygulamalar kullandığımız gerçeği ortada.

   Herkes kendilerinin bu tür uygulamaları kullanmasından mutluluk duyuyor, gerçek olan bir faktörde bu. Twitter, herkesin beğenerek ve gerçekten çok fazla kullandığı uygulama.

   İster gece ister gündüz, günün her saati kullanılıyor. Pekâlâ Twitter’a gelen yeni özellikten haberiniz var mı?

   Artık gece Twitter’a girerken ekranınızın ışığını kısmaya gerek duymayacaksınız, nedeni ise; geçe modu özelliği.

   Android N’nin gece modu özelliği

   Google, Android N sisteminde uyguladığı gece modu özelliğini Twitter’da da kullanmaya karar verdi. Her ne kadar alfa seviyesinde olsa bile, Android üzerinden şu anda test aşamasına girmiş durumda.

   Uygulama karanlık olarak gözükecek, arka taraf siyah ve yazılar beyaz olacak. Öyle ki; şu an için otomatik olacak ama daha sonra zaman ayarlı şekilde kullanabileceğiz. Peki ne zaman gelecek, işte bu bilinmiyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.