Twitter’a Sessiz Sedasız Gelen Önemli Bir Değişiklik!

   Popüler mikro blog sitesi olan Twitter giderek küçülmeye ve düşüşe devam eden Twitter’ın çok kısa bir süre önce arama sonuçlarında önemli bir değişikliğe gitmiş. İşte tüm detaylar.

   Twitter’a Sessiz Sedasız Gelen Önemli Bir Değişiklik!

   Popüler sosyal medya sitesi olan Twitter kısa bir süre önce daha önceden satın almış olduğu Periscope’u satın almış ve bunu kendi bünyesine dahil etmişti. Bilindiği gibi daha önce de Twitter Vine’ı kapatma kararında önemli bir değişikliğe gitmişti.

   Twitter’ın son olarak arama sonuçlarında ciddi bir değişiklik yaptığı ortaya çıktı

   Ünlü mikro blog sitesi Twitter’ın arama sonuçlarının eskiden olduğu gibi yeni olandan eski olana doğru sıralanma yapılmadığı ortaya çıktı.

   Twitter’ın konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada artık arama ekranında ilk sayfada aramaya en uygun sonuçlar öne çıkartılacak.

   Twitter ayrıca bu değişiklikle birlikte kullanıcıların istekleri dahilinde en son, haberler, fotoğraflar ya da videolara göre aramalar değişebiliyor.

   Twitter açıklamasında ayrıca bu değişikliği eylül ayında yapmış olduğunu ancak bu yeniliği yeni dile getirdiklerini açıkladı.

   Twitter’ın bu değişiklik için açıklamayı neden şimdi yapmış olduğu ve ayrıca kullanıcıların Twitter’ın aylar önce yapmış olduğu bu değişiklikten hiç haberinin olmaması ve kimsenin bu duruma ses etmemesi Twitter’ın artık eski popülerliğinin olmadığının çok büyük bir kanıtı.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.