Türk Telekom’da iPhone 7 Ön Kayıtları Başlıyor

   iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri için Türk Telekom tarafından da ön kaydın alınacağı belirtildi. İşte bugün yapılan resmi açıklama.

   Türk Telekom’da iPhone 7 Ön Kayıtları Başlıyor

   14 Ekim ayı itibariyle Türkiye’de satışa çıkacak olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri şimdiden ön sipariş için hazırlanıyor. Konu ile ilgili pek çok firma tarafından resmi olarak açıklamalar yapılırken bugün Türk Telekom tarafından yapılan açıklama ile birlikte Türk Telekom mağazalarından da ön sipariş verilebileceği belirtildi.

   7 Eylül’de başlıyor

   Bu bakımdan 7 Ekim ayı itibariyle başlayacak ve sipariş dönemiyle birlikte kullanıcılar Türk Telekom kalitesi ve güvencesiyle yeni telefon modelleri için önceden sipariş vererek beklemeye gerek kalmadan 14 Ekim itibariyle yeni telefonlarına kavuşabilecek.

   14 Ekim’de satışa çıkıyor

   Pek çok farklı ülke pazarında satışa çıkmasına rağmen Türkiye için ancak 14 Ekim tarihinden itibaren satış kararı alınan iPhone 7 modelleri kullanıcıların daha iyi bir iPhone modeline sahip olmasını sağlayacak. Yeni işletim sistemi ile birlikte çok daha etkin bir şekilde kullanılabilecek durumda olan iPhone 7’nin Türkiye’de de ilgi görmesi bekleniyor. Öyle ki pek çok Avrupa ülkesinde şimdiden yüksek satış rakamına ulaşmayı başaran iPhone 7 bu bakımdan Apple’ın şu an için yüzünü güldürmeyi başardı. Türkiye’de özellikle GSM operatörleri tarafından taksitli bir şekilde satışı yapılacak olan iPhone 7’nin kullanıcıların faturalarına aylık taksitler ile iPhone 7 ve iPhone 7 Plus alması bekleniyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.