TP-LINK Çok İşlevli Wi-Fi Cihazını Duyurdu!

   TP-LINK geliştirdiği yeni Wİ-Fİ cihazı ile sorunsuz ve daha hızlı internet bağlantısı imkânı sunuyor.

   TP-LINK Çok İşlevli Wi-Fi Cihazını Duyurdu!

   Çok işlevli olması ile bilinen yeni cihazını tanıtan TP-LINK, bu cihaz ile daha fazla internet bağlantısı imkânı sunuyor. Kablosuz internet bağlantısının olduğu her yerde yaşanan çeşitli sorunları ortadan kaldırmak adına hazırlanan TP-LINK AP300, internet hızını 1200Mbps oranına kadar çıkarabiliyor.

   Aynı anda çok fazla iş

   Access Point 300 aynı anda birkaç işi bir arada yapabilme imkânı sunuyor. İnternet üzerinden hızlı bir şekilde bir filmi izlerken aynı zamanda indirebilir, bu sırada maillerinize bakabilir ve telefonunuzdan oyun da oynayabilirsiniz. Hızınızı düşürmeyen bu cihaz aksesuar görünümünde olmasından dolayı size de kullanım açısından kolaylık sunacaktır.

   Wi-Fi ağınız her yerden çeksin!

   TP-LINK Access Point300 oldukça geniş bir ağ üzerinden bağlanabilmeyi sağlıyor. Özellikle ofis türü yerlerde farklı departmanların aynı ana internete bağlanmasını sağlayan bu cihaz her noktaya internet erişimi sağlıyor. Yüksek hızda kullanmak isteyenler için bu cihaza Gigabit Ethernet bağlantısı ile de bağlanılabiliyor. Ara yüzü oldukça kolay olan bu cihaza kısa sürede bağlanılabiliyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.