Total War: ARENA Bugün Açıldı

   Wargaming ve Creative Assembly ortaklığında hazırlanan Total War: ARENA bugün açıldı.

   Total War: ARENA Bugün Açıldı

   Wargaming, Total War: ARENA’nın açılış haftasının başladığını ve 10v10 multiplayer savaşlara tam erişim sağlanacağını duyurdu. 24 Kasım tarihinden itibaren oyuna girişler açılırken, 4 Aralık tarihine kadar sürecek ve isteyen herkes Romalılar, Barbarlar ve Yunanlılar arasındaki savaşa katılarak geri bildirimde bulunabilecek.

   Total War: ARENA katılımcılarına ödül var

   Ayrıca 4 Aralık’tan sonra kayıt olanlar oyunun kapalı betasında da otomatik olarak devam edebilecek ve özel bir hediye olarak üç tane Premium ünite alacak. Açılış haftası boyunca da çeşitli görevlerle oyunculara ödüller verilecek.

   Total War: ARENA Ürün Yönetmeni Sergei Laptenok da konuya dair açıklamalarda bulunurken, oyunlarının açılış haftasının kendileri için büyük fırsat olduğunu ve çok sayıda oyuncuyla sunucuları test edebileceklerini söyledi. Aynı zamanda Creative Assembly’den Gabor Beressy de konuşurken, oyunu kullanıma açmaktan ötürü heyecan duyduklarını ve zaman içinde topluluklarının büyüyeceğine inandıklarını söyledi.

   Total War: ARENA, oyun mekanikleriyle dikkat çeken bir yapımken aynı zamanda düzenli olarak da yeni içerikler eklenecek. Yapımcı firmanın söylediğine göre devamlı oynayanlardan öneri ve eleştiri alınacak, buna göre değiştirmeler yapılacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.